Neler Yemeliyim ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve cordelia tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 1.86 boyunda 84 kiloluk biriyim. Karın kaslarım için idmanımı haftada 5 güne 3 ağırlık 2 kardiyo-mide çalışmasına ayırmak istiyorum. Ancak sabah kahvaltı yapıyorum ekmeksiz yapıyorum. 3 yumurta 1 tam 2 sadece beyazı-domates-salatalık yiyorum. İdmana gidiyorum geliyorum ya tavuk haşlama ya da ızgara yapıyorum yine ekmek yok. Akişam üstü 6 da 1 tane büyük kutulu ton balığı yiyorum yine ekmeksiz. kahve çay sıfır şeker kullanıyorum. Vücut yağ oranım %14-15 ben bunu % 8-10 arasına çekmek istiyorum. Ancak bu öğünler bana yetmiyor.

Not: Sabah kalkınca 1 idmandan önce 1 tane muscletech hydoxycut almaya başladım bugün ve protein tozumu içiyorum ve idman sonrasıda whey ve glutamini karıştırıp içiyorum. Ancak acıkma hissayı duyuyorum yulaf sevmiyorum arkadaşlar sütle içemiyorum.

Sizler neler önerirsiniz ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yulaf sevmiyorsan yeme. Canının istediğini yemeni öneririm. Önemli olan günlük makro ihtiyaçlarını karşılaman. Her gün ton yeme, civa içerir onlar.

3. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ne yiyem ki hocam eti form falan mı yiyeyim

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Ekmegi tamamen kesmeyip kaliteli karbonhidrat iceren ekmekler yiyebilirsiniz bence

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş