Neler Almalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hkn tarafından 13 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hkn

hkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle şunu söyleyim forumu 2 haftadır inceliyorum, inceledikçe kafam karışıyor :).

Weider marka sehba aldım tabi 60kg ağırlık ve 1 uzun 2 kısa bar aldım. Bir ay kadar oldu evde çalışıyorum. Sitede bulabildiğim çalışmaları yapıyorum "yeni başlayanlar için" olanları.
    Bir arkadaşım aminoasit almamı söyledi ve bu noktada kafam karıştı. Siteyi inceledim birsürü tür, marka var notlar aldım. Bazı yerlerdede site'nin sistemi değiştiği için sayfalarda çıkmıyor. Konu açmaya karar verdim.

Boy : 177cm
    Kilo : 66kg

Yeterince zayıfım hyper_ kilo almam, enerji depolamam ve en önemlisi iştahımın açılması gerekli. Forumu inceledim demiştim yeterince bilgili olduğuna inandığım birsürü kişi yazı yazmış ve onlara soruyorum " neler almalıyım? "

Not : Aldığım bu sehba ile 3-4 ay çalışmayı düşünüyorum daha sonra salona gitmeyi planlıyorum. Sizce direk salona gitmelimiydim?

Herkese teşekkür ederim helllooo

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

Amino yada diğer ürünler için henüz erken (Gainer dışında), Kilo almanın en mantıklı yolu; Gainer kullanmaktır..
    Bence bu aldığın aletler yerine, Çok iyi kaliteli takviyeler alabilirdin,
    Hiçbiryer salonun yerini tutmaz,tabi zorunlu durumlar dışında...

3. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    İştah açıcı olarak,Eczaneden aktibol kullanabilirsin,bu ilacın aynı zamanda kan yapıcı özelliğide vardır,fiyatı makul değerde 3-4 ytl falandı..
    Bu arada mutlivitamin desteğide kullanabilirsin(İştah açar)..

hkn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş