Nedir bu takıntı?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cengozy tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cengozy

cengozy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Hiç fark ettiniz mi vücudunuz var diye insanlar sizi hayatınızda her şey yolunda mutlu sıkıntısız dertsiz tasasız sanıyor ama kimse gerçek yüzü bilmeden yorum yapıyor şahsen iyi ve sağlam bir vücudum var bu Nisan müsabakamda var ama hayatımda hiç bir şey yolunda değil ve insanların önyargıyla yaklaşması beni dahada sinirlendiriyor.​

Özkan. bunu beğendi.
  2. airsociety16@gmail

airsociety16@gmail Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gardasm bence haline şükret bense tam tersiyim. Zayifim yasimi gostermiyorsun diyolar gorenler lise öğrencisi gibi gosteriyorsun diyorlar. Hem bu canimi sıkıyor hem de insanın kendi dertleri...

Son düzenleme: 3 Aralık 2015
  3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Aksine, bu tarz sporları gönül vererek yapanlara sorunları olan kişiler gözüyle bakanlar veya kıskançlıktan bu damgayı vurmaya çalışanlar da var...

neverbackdown. ve cengozy bunu beğendi.
  4. cengozy

cengozy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Hangimiz annemizin karnından öyle çıktık hiç takma ayrıca genç göstemek avantajdır dezavantaj değil.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Aralık 2015 ---

5. Özkan.

Özkan. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Izmir
    Sürekli gülen bir insanı mutlu sandıkları gibi.

6. a7fox

a7fox Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Derdi olmayan insan yok ki, bu mumkunde degil zaten. Küçük yada büyük. Önemli olan bu sorunlarla nasıl başa cikabilmek. İnsan sorunlariyla yaşıyor ve hayata pozitif bakabiliyorsa hersey yolunda demektir. Zaman zaman iniş ve çıkışlar olsada savaşmaya devam. ;)

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

civelekler bunu beğendi.
  7. cengozy

cengozy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3

8. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Konu biraz geçmiş ama bende görüşümü ve yaşadıklarımı belirtmek istiyorum.

Aynı durumu bende yaşadım hala yaşıyorum . Benim vücut biraz genetiksel kaslıydı bende evde çalışa çalışa baya geliştirdim kollarım sığmamaya başladı t-shirt'e geçen sene arkadaş sordu çalıştım dedim.
    Karşıma geçip kendilerini kasıp dalga geçiyorlar gene takmıyorum . Arada kolunu gösterirmisin diyorlar gösterdim arkadan biri gelip kasla olmuyor bu işler diyor . Bazen beni tahrik ediyorlar ( Başka konularda ) Dalınca kas yaptın diye adammı oldun diyorlar sürekli ön yargı sürekli ön yardı

Bu senede kas çalşıyom filan demedim biri beni öyle keşfetti gene o konuyu açıp hiçbirşey söylemedim daha sonra beni bilek güreşine çağırdılar korkak görünmemek için gitim sonra herkezi almaya başlayınca kaslı olarak anıldım . Bazen okulda kolum terliyor bende sıvıyorum tamam kaslısın anladık diyorlar . Geçen sene kadar olmasada bu senede buldu bu beni bu nedir arkadaş ülkemizde her konuda toplum tepki buluyor.

loveArnozyzz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş