Nedir bu mevsim geçişi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve -RevoLt- tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93

araştırma yaptım fakat bulamadım forumda eğer varsa bunla ilgili konu şimdiden affola

bugün 5.ayımın sonu 6.ayımın başlangıcı ve her ay olduğu gibi gidip ölçülerimi aldırdım.
    belimde 1cmlik artış 81cm olmuş
    omuzda aynı kalmış 118cm
    göğüsde 2cmlik düşüş 104cm olmuş
    kol yine aynı kalmış 35.5 cm

bunları görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü desem az gelir.sabah gayet şen şakrak kalktım ve bugün ölçülerde artış kesin olmuştur diyordum fakat ölçüler bu halde olunca moralim çok fena bozuldu.ki 2 haftadır birçok ek besin maddesi kullanıyorum
    muscle tech - nitrotech
    weider - amino nox
    musclepharm - assault
    universal nutrition - animal pak

bugün göğüs ön kol günümdü
    benc pressde 2.5kglik artış yaptım yanlara 22.5kg takıyorum toplamda 45kg yapıyor bar ağırlığı hariç.
    incline dumbell pressde 5kglik artış yaptım 17.5kg yani
    dumbell flyes da aynı kaldı 12.5kg yani
    dumbell pressde aynı kaldı 15kg yani

cable curl 10kg arttırdım 40kg oldu
    hammer curl 2.5kg arttırdım 15kg oldu
    scott curl aynı kaldı yanlara 7.5kg taktım yani toplam 15kg yapıyor bar ağırlığı hariç.

hocama sordum herkesde oluyor bu dedi fakat pek inanmadım açıkçası.mevsim geçişlerinde su kaybeder vücut kaslardaki suyu atar dedi. ki daha yaz tam gelmedi tam oalrak geldiğinde aşırı terlemeye başladığımda vücut ölçüleri daha da düşecek mi yani?
    sizlerde de bu sıralar düşüş oldumu ölçülerinizde bunu merak ediyorum.

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 7 Nisan 2012
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Santimlere bu kadar takılmayın vücut bu metabolizma farklı durumlara farklı tepkiler verebilir. Birgün bir cm eksik çıkar yarın bir cm fazla .

İkinci bir konu 45 kg ağırlıkla bench çalışıyorsun ama kullandığın supplementleri 145 kilo bench basan adam alıyor. Sana tavsiyem bu supplementleri ziyan etme sakla ilerde kullanırsın.

mista, NacHo ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ölçüleri fazla kafanıza takmamanızı öneririm, ayna karşısında biraz daha fazla zaman geçirin:) Beslenme programınızı forumu güzelce inceleyerek gözden geçirin. Antrenman programınızda ki hareketlerin nizamiyeti için youtube'u açın ve yapılışlarını iyice inceleyin. Son olarak her ay ölçü almak yerine antrenman programınız kaç ayda bir yenileniyorsa(2-3 ay) öyle almanız daha iyi olur..

NacHo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş