nedir bu Gold's gym şımarıklığı anlamış değilim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve enjoy the silence tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. enjoy the silence

enjoy the silence Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3

Olm hepiniz mi aynı gym'e gidiyorsunuz lan? Tamam, burası bir çok efsaneye ev sahipliği yapmıştır ama kaypaklık yapmanın lüzumu yok anasını satayim. Sanırsın CA'da başka gym yok ***. Anabolizanı ağzıyla değil de götüyle tüketen herkes bir adet kamera ve youtube kanalıyla paranın *** dursun bizde ülkemizde akşam işimizden çıkıp spor salonumuza giderken "acaba bugün kalabalık mıdır?" diye düşüne duralım. kusura bakmayın da böyle hayatın ben ta... neyse, şimdilik bu kadar küfür yeter.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2015 ---
    He, bu işle uğraşıp müsabık olan adamlara saygım sonsuzdur. Ama hele ki şu video'daki gymshark bebesi gibi tiplerin tekelinde ya artık şu spor daha ne diyim ki.

Argo kelime ve küfür kullanmak yasaktır!
    Üye bu mesajı sebebiyle 1 hafta yasaklanma cezası almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Temmuz 2015
    hardtrainer, unknown00, byte ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Jeff said mi gym shark ?

3. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Herkesi sevmek zorunda değilsin ama herkesin hayatına ve yaptığı ise saygı duymak zorundasın aksi halde saygı bekleyemezsin beğenmediğin adam 20 yasında ve en baba prolarla yarısan insan.
    Foruma bayanlar da giriyor ayrıca üsluba biraz daha dikkat lütfen

4. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Emın olki jeff seid teki imkanlar sende veya bende olsa emın ol daha sağlam olurduk hatta imkanı gec amerikada falan yaşasak herşey ucuz orda senın burda 200 liraya aldıgın supplementı adamlar 80-100 lira gibi komık fıyata alıyorlar kırmızı et ucuz kısacası et ucuz bızım buradakı orta halli cogu bb cı dana eti yiyemıyordur bende dahil supplement alamıyoruz et alamıyoruz spor salonlarımız kalabalık vs vs yanı jeff seidi abartmaya gerek yok tek avantajı erken yaşta baslamıs olması ve parası yoksa bısey deıl ona kalan şey sadece antreman iş derdi mi var yok para sıkıntısı yok stres yok

cedric8 bunu beğendi.
  5. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Supplementle boyle oldugunu dusunmen zaten ayni imkanlara sahip olsaniz senin onun gibi olamayacaginin en buyuk kaniti :)

zeo64, cedric8, Thorm ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    [​IMG][​IMG]
    Öncelikle gymshark bebesi denilen adam Mr. Olympia Men's Physique klasmanında iki yıl üst üste yarıştı. Bu yarışma için ön şart pro card sahibi olmak, ardından da pro yarışmalarda başarı. Ülkemizde Serdar Aktolga'nın da müsabık yarışmacılığı bırakması üzerine pro card'a sahip aktif yarışmacı kalmamışken, 19 yaşında pro card alan bir adama burun kıvırmak komik.
    Yukarıdaki fotoğrafları da anabolizan, supplement, iyi salon vs. diye başarısı küçümsendiği için atıyorum. Adamın 16 yaşındaki hali bu. Ayrıca isterseniz anabolizanlarla, peptitlerle duş alın yine bu vücut olmayacak. Jeff Seid'ı asıl öne çıkaran simetrisi, estetiği ve definisyonu. Her şey ilaçlarla mümkün olsa üst düzey yarışmalarda herkes Helmut Strebl definisyonuyla çıkardı.

zeo64 bunu beğendi.
  7. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sadece supplement mı demısım yapma forumdaş 1. sırada yemek dedım 2. alternatif olarak supplement dedım o kadar yazdıgım seyden bu anladıysan aferin kardeş

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Yemegide bosver,streoid ve genetik olayin ozu,kirmizi etle creatin.glutaminle alakasi yok :)
    1.sirada supplement yazmissin bu arada :)

9. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Canım benım genetık onemlı ama sımdı kırmızı etle alakası yok dıyosun glutamınle alakası yok dıyosun iskelet sistemının cogu glutamınlerden olusur hadı onu gectım ısterse adamın genetıgı %100 mukemmel olsun o adamı beslemedıkten sonra o genetıgı nasıl kesfediceksın yada streoide basvurmadan nasıl kesfedeceksın geni ? benım ne streoide nede supplemente onyargım var ıkısıde dırek şişirmez istedıgın kadar streoeid al supplement al yemek yıyemıyorsa koca bır hıcsın

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Sen anlamiyomusun israrla :) amerikada jeff seid gibi milyonlarca fitness ci var,onlarda yiyo o ucuz kirmizi eti,onlarda vuruyo streoidu,biz niye jeff seidi konusuyoruz bi dusun bakalim,hala diyosunki bizde yesek ondan daha iyi oluruz:D

11. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Orası ayrı belirttigim gibi cok genc yaşta baslamıs olması ve dedıgın gıbı genetık ama ben bızım ulkemızde bu ımkanların olmadıgnı ve olsaydı emın olkı daha ıyı genetıklı daha azımlı ınsanlar oldugunu belırttım

12. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    699
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben ilk mesajı çok iyi anlayamadım özentilikten sanırım dem vurulmuş,diğer mesajları görünce dayanamadım şunları yazmak istedim;

Kaliteli spor geçmişi
    ,Kaliteli genetik,kaliteli steroid,ucuz kaliteli besin ve irade.

Kusura bakmayın ama bizim memlekette ne adam gibi spor geçmişi var,ne adam gibi genetik var ne de doğru düzgün bir steroid pazarı var,ne de uygun fiyatlı kaliteli besin var,zaten refah seviyesi de yerlerde.

Haa diyelim geçmiş var,genetik var,hadi ilaçları da buldu,hadi iradesi de var,adamın 5 dolara(12 lira civarı) aldığı 1 kilo kırmızı eti sen burda 25(60 lira civarı bonfile) dolara zor alıyorsun,tavuk pilavla mi olacak o vücut? Serdar Aktolga bile diyordu,1 kilo tavuk yiyeceğime yarım kilo kırmızı et yiyorum diyordu. Tabii bir de şehirde yaşayanları düşünürsek kanına geçen egzoz dumanıyla mı yağ yakacaksın??

Şimdi kesin biri der,hepsini bul da eti eksik kalsın,öyle değil işte kazın ayağı.Ben şahsen yılın 9 ayı okul sebebiyle Türkiye'de hele ki İstanbul'da değilim,hem de allaha şükür gitmişim! Ailem üstüne yemin ederim aldığım nefesten tut yediğim tavuğa kadar,yediğim ekmek,sabah uyanışım bile bambaşka,bahar ayları gelince günde 8-10km koşmadan uyuyamıyordum bile.

13. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    her başlık altında aynı şey... yok türkyede et pahalı yok imkan yok yok egzoz dumanı saçmalık.. eğer daha iyi yerleri hakettiğiniz düşünüyosanız çalışıp elde edin bilgisayar başında vakit öldürmeyin. büyüklerin dediği gibi.. yapacak adam heryerde yapar.. gerisi palavra

14. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    699
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğru söylüyorsunuz zaten hayat mucizelerle dolu,hem afrika'da da doğabilirdik,doğru tabi.

bugatti bunu beğendi.
  15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    925
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci- Besyo
    Yer:
    İstanbul
    Brad Pitt'in dövüş kulübündeki vücudunu niye konuşuyorsak o yüzden adam çok yakışıklı çünkü o sebepten çok daha popüler bu 1.sebep. 2.sebepte anabolizan kullanmadığını iddaa etmesi. Adamın vücudu çok iyi tabi ki o ayrı ama o vücuda yakın bi ton genç var Amerika'da gerçekten var yani. Ama hepsini bi kenara alırsak bu işi burada yapmak Amerika'da yapmaktan kat kat zor bunu kabul edelim. Biz et yiyemiyoruz bi kere doğru dürüst. Öğrenci adamın evine et girer mi Türkiye'de? Mümkün değil. İlerde alabilirsin iyi para kazanınca ama yine pahalı yani arkadaş çok pahalı et böyle bi fiyat yok. Bunlarda heves kırıyor işte. Burada belki Jeff seid olacak arkadaşlar var ama adam imkanı yok şevki kırılıyor sürekli yok para sıkıntısı yok beslenme falan derken kopuyorsun biraz. Spora para ayırırsan dışarı ayıracak paran kalmıyor 2'sine eşit ayır dersen bu sefer de yarım yamalak besleniyorsun olduğun yerde kalıyorsun.

16. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    gelişmiş ülkelerde gençlere daha iyi imkanlar sunulduğu bir gerçek gelişmekte yada gelişmemiş ülkelerde ise işiniz çok daha zordur spor konusunda anormal yeteneğinizin yanında girişimci olmanız bu işin en iyilerinin sizi keşfetmesi gerekir bilim insanı sanatçı sporcu gibi yetenek isteyen meslek dallarına yönelmek isteyenler şunu kabul etmesi gerekir örneğin bu yola 100 kişi çıktıysa sadece 2-3 kişi başarılı olur çünkü belki siz spor konusunda çok yetenekli olduğunuzu düşünürsünüz ama dünya çapında ortalama bir genetiğe sahipsinizdir bu yüzden sonuca ulaşamayabilirsiniz ancak hangi ülkede olursanız olun mutlaka girişimci olun en azından uğraştım ama olmadı diyebilin kaldıki uğraşırken belli bir yerede gelirsiniz bundanda emin olun yani öyle instagramda fotoğraf paylaşmakla selfie çekmekle küfür etmekle oturduğunuz yerden size imkan verilmez isterseniz dünyanın en gelişmiş ülkesinde olun bu yüzden değişik zorlu yolu tercih etmişseniz boş işlerle uğraşmamamnız lazım hedefe odaklanmanız lazım

17. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    694
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    herhangi bir erkeğe barfiks ya da şınav sayısını sorun "askerdeyken 15" minvalinde cevap verirler. kadınlarda ise 0.
    Spora bakış açımız bu, askerde lazım oldu, çektim bitti.
    Çok küçük bir azınlık ise haftasonu halısahada ağızda sigara ile kısa ofanslar yaparlar hepsi o.

bizim burada konsolosluklar çok, sabah 6-7 gibi kalkarsanız şortla koşan çok insan görürsünüz. Mahalle olarak kaliteli bir mahalle olduğu için karışan yok ancak, şortla koşan ya da taytla bisiklet sürene ne gözle bakıldığını hepimiz biliyoruz.

Kısacası mesele kırmızı et, supplement vs. değil. Spor bize lazım değil arkadaş, hiç olmadı.

_Tunc_, bunny58, hercules13 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş