neden turk erkekleri yabancı kızları(rusya, isveç, ukranya) tercih ederler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ayberk123 tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 94 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    acaba parfüm bu mu ?
    http://www.misspera.com/product/calvin-klein-one-edt-200-ml/
    baktım ben bunun fıs fıs yerini göremedim kapağımı açıcaz nasıl yapıcaz :D

40 tllik vegan dondurması nasıl oluyor bizim burda satan yok dondurma satan varda bildiğimiz külahta dökme oda :D marketlerde var algida falan filan vegan dondurma al falan yazdım çıkmıyor fiyatı yazdım tarifi çıktı nasıl birşey acaba o güzeldir sanırım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:30 ----------

hırsızlıkla filan kazandı demiyorum sadece. Resimde yoksul zengin 'e hayatın nasıl demek istiyor tok açın halinden anlamaz gibi.
    zengin olmalarına örnek verdim belki piyango tutmuştur orasını bilemem ben şimdi gerçi ne seni ne beni ilgilendirir orası.

onurr_535 bunu beğendi.
  2. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    baya guzel arkadasların varmıs bende arkadasın olabılırmıyım :):)

Azi, Danny Boy, ---RamSes--- ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    resim upload serbestse gizli çekim yabancı kızların foto var ve çıktığı çocuğu görseniz kafayı yersiniz. Orda bir kovalamacada var kızın çıktığı şişman çocuğu kovalıyordum ama ark kızları çekerken çocuk çıktı koşarken ben çıkamadım otobüsün orda bıraktım zaten kovalamayı :D

onurr_535 bunu beğendi.
  4. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    armudun ıyısını ayılar yer..kovalamaya devam

5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yok kardesım yanlıs anlamadım takma sen kafana :)

ben senı burdan atnıyorum ole bır amacın yok onuda bılıyorum benım kmızah anlyasımı bıldıgın ıcın ekeldın kı kotu bır durum degıl komık :)

ıyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım :)

Berkthagar, Azi, Karakaş ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    şimdi bir şey derdim de neyse..

7. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Aynı konu neden Türk kızlarının yabancı erkekleri tercih ettiği üzerine olsaydı, cevaplardan biri bu olurdu herhalde.

Azi, rockybalboa7, onurr_535 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Ben çalıştığım iş yeri dolayısıyla şu güne kadar gördüğüm rusun hatti hesabı yok şunu söyliyeyim bir rus yolcu aldıktan sonra gelen en mukemmel turk kızı dıkkatınızı cekmıyor gercekten cok ıyı genetıklı bır mıllet rus mılletı.Ben her zaman sunu soyluyorum fızıgı ıyı olmadıktan sonra yuzden cırkın rus kızına rastlamanız gerçekten zor şu ana kadar bana denk gelen bir elin parmağını geçmez sanıyorum onlarında dediğim gibi fizikleri müsait değildir genetikleri allah vergisi kesinlikle..Sagolsun onlarda beni pek severler..

En güzel rus Beyaz rus (Belarus)

Bu arada yazın Antalyaya gelen o bize göre muheşem ruslar bile kalitesiz ruslar yani 3. 4. sınıf ruslar çoğunlukla.. First class rusların başta seçtikleri yerlerin başında Avrupanın diğer lüks yerleri gelir İbiza gibi..

Bu başlık ı noktasına kadar aynı şekilde bana rus kızda sordu.. Neden türk kızları değilde rus kızları diye çok iyi hatırlıyorum hem sizin kadar güzel hemde bir erkeğe taparcasına üzerimize sürekli düşülmüyor demiştim o anda kafam iiydi:D ama o anlık tabii sürekli ilgide sıkıyor adamı..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:29 ----------

Bir şey daha rus kızlarının kesinlikle peşlerinden koşmayın cool olun vücut boy pos yüzde fena değilse siz bıkarsınız ve seçersiniz yanınıza gelip sizi kaldırmak isteyen rus kızlarını ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:49 ----------

Danny boy (sezer) yaza siteden toplanıp 1 2 hafta alanya tatılı yapıp bolca resım yukleyebılırız sıteye :D bunu yapsan yapsan sen yaparsın..

Son düzenleme: 13 Şubat 2012
    Berkthagar, Azi, rockybalboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    birçok arkaşadım uzun süre rusya ve ukrayna da kaldı ve kalıcı olarak geri döndüler ama rusya sendrom yaşıyorlar ve evlenemiyorlar. hatta evlenmekten vazgeçtiler. nedeni de zaten paylaşıldı bu bölümde. gerçekten uzun süre rusya ukrayna gibi ülkelerde kalanlar dönüşte evlenemiyorlar. nedenleri:
    - adam orada iken beraber olduğu kızın yüzde bir hatta binde bir güzelliğinde bir kız ülkemizde bu adamın yüzüne bakmıyor. adam göbekli spor falan aypmamış yakışıklı da değil. aslında kendi de hatalı kendine bakmamış ama onra rağmen kız bunu sevmiş hem de çok çok güzel bir kız. adam burada bırak öyle biz kızı sıradan bir kızın bile yanına yakşalamıyor. rusya daki kadar güzel bir kızla çıkması için 1.90 boy geniş omuz kaslı vücut bebek surat altında da spor araba şart değilse yanına bile yaklaşamaz.
    - rusya daki kız o kadar sadık ve hoşgörülü adam parasız kalsa bile kızın umrunda olmuyor kız tamamen bağlanıyor.

yazacak çok şey var tekrar etmeye gerek yok ama uzn süre bu tip ülkelerde yaşayanlar dönüşte evlenme ve oraya gitmese bile düzgün bir ilişki konusunda sorun yaşıyor.

Berkthagar, Azi, sultanmehmed ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tabıkıde ben gelırım hıc sorun degıl :) hogan keısn gelır bak sımdıkten 3 olduk :)

Azi, onurr_535 ve jarhead bunu beğendi.
  11. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bu havaalanında yolunu kaybedip önüme armut gibi düşen bi kazak asıllı rustu yaşı daha 18 hobi olarak fotomodellik yapıyo kım 18 yasında dıyebılır buna..

Ekli Dosyalar:

• ahl.jpg
      ahl.jpg
      Dosya Boyutu:
      38,4 KB
      Görüntüleme:
      469
    • ahl2.jpg
      ahl2.jpg
      Dosya Boyutu:
      54,6 KB
      Görüntüleme:
      453
    Azi, rockybalboa7, onurr_535 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    rus kızları reddederken bile kalitelerini gösteriyorlar niiyet niiiyet diyorlar (zamanında az apaçilik yapmadım ben de)

türk kızı olsa aynen şöyle: üff salağğğğğğğk gerizekaaaaaaaalığğğğğğğğğğğğ git başımdağğğn tamammağğğğğğğğğğğğğ

Berkthagar, Azi, onurr_535 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    aa aklıma gelmişken size süper bir anımı paylaşayım:

şöyle ne zamandı 5 sene oluyor belki de daha eski neyse yine çok kar yağmıştı bu seneki gibi. salonda giderken geçtiğim yolda lüks araba galerisi vardı gereksiz gösterişli öyle yetkili bayii falan değil herif 2-3 lüks araba satıp duruyordu öyle şaşalı gösterişli ki her yeri ışıklı falan. yerleri de kaldırım da dahil parlak mermer kaplatmış. kar yağınca öyle bir kayıyorsunuz ki inanılır gibi değil ben düşmüştüm bir kaç kere unutup karda.

neyse çok kar yağmış mermerler gözükmüyor. yine bu gün ben oraya gelince yolu değiştiriyordim. baktım böyle süslenmiş boyanmış bir de apartman topuklu bir kız geliyor oraya oradan geçecek. dedim hanımefendi, oradan dikkatli geçin çünkü yerler mermer çok kayıyor kardan gözükmüyor.

cevap:

nereden gidecegimi sana mı soracağım be. git başımdan salak!

hani biz de öyle paçoz değiliz spora gittiğimiz belli altımızda spor ayakkabı eşofman sırtımızda spor çantası.

önce bir sinir kapladı sonra yolun karşısına geçtim sonra da büyük bir zevkle paldır küldür düşmesini izledim. hatta sigara içiyor olsaydım böyle zevkle izlerdim bi sigara yaıkıp düşüşü. arkama bakmadan da gittim.

Berkthagar, Azi, rockybalboa7 ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  14. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    hahaha deathlifter okurken bile o anı yaşadım şimdi ben sigara içiyorum zaten yaktım bir tane sigara. o an orada olsam yerlere yatardım herhalde.. :D

rockybalboa7 ve deathlifter bunu beğendi.
  15. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    abi sanki beni tarif ediyosun ama spor araba kısmı yok işte :D

rockybalboa7, Azi ve ---RamSes--- bunu beğendi.
  16. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Benim yüz hatlarım sivri,keskin tarzı bişey bebek yüzlü olmak şart mı ? :)

17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    foto koyım isterseniz ama arkadan çekim var banlanmayalım bide :(

18. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    aman ec0 sen banlanma valla hayata küserim :D

Azi, deathlifter ve ZeusS_ bunu beğendi.
  19. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    düşündüğün için teşekkür ederim en iyisi kalsın :)

20. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Genelleme olarak görülen bir görüş ama hayatta insanları bu kadar basit görmemek gerek fizikselliğe göre beğeni vermek tabi normal birşeydir.Şahsi görüşüm sizle hemfikir olmayışımdan yanadır.

Sayfayı Paylaş