neden turk erkekleri yabancı kızları(rusya, isveç, ukranya) tercih ederler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ayberk123 tarafından 11 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 94 üye.
  1. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    sevgılı body forum uyelerı bırazda sosyal bı konu acılmalı dıey dusundum ve bu konuyu acmaya karar verdım. burda bu ulkelerdekı kızlar turk kızlarında daha guzel den daha cok davranıs hayata bakıs acısı gıbı daha sosyal konularda karsılastırma yaparsak daha ıyı olur dıye dusnuyorum hem forumda oldukca yurt dısında yasayan kısıler de mevcut onlarında bılgılerınden faydalanmıs oluruz.

Bi örnek ben verim : rus kızlarına su konuda kendını gelıstırırmısın desen tabı der ama bunu turk kızına desen alıcagn cvp pek ıyı degıldır

erkek: hayatım bacakların bıraz fazla mı kalınlastı sankı son zamanlar
    turk kızı: Gıt o zaman daha ıyısını begendıgını bul begenmıyosan defol ...

FARKLI KULTURLER KONUSUNDA TECRUBESI OLANLARIN KATILIMINI BEKLIYORUM.
    tesekkurler...

Azi, Pappy, ---RamSes--- ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    İskandilav ülkelerindeki bayanlara ilgi bence tamamen görsellikle alakalı bir durum. Sonuçta biz esmer bir ırkız diyebilirim. İskandilav ülkeleri bayanları sarışın mavi yada yeşil gözlü ve minimum 1.70 lerde gezinen bayanlardır. Bu ülkemizde görülen bir durum değildir. Neden güney amerika hatunlarına daha az ilgi vardırın cevabıda bu olabilir bizim ırkımız için konuşursak.

Dış güzellik dışındaki konular kişisel tecrübelere bağlıdır. Benim kuzenim Avustralya'da yaşıyor. Avustralyalı birisi ile evli. Şahsen tanıma şansım oldu. Türk kızlarına göre fazla duyarlı fazla anlayışlı ve fazla olgun gelmişti bana. Yine İsviçre'de yaşayan bir arkadaşım orda tanıştığı bir bayanla birlikte olmuştu bir süre. Farklı kültürlerden geliyoruz devam ettiremedik demişti.

Azi, Pappy ve Control bunu beğendi.
  3. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yılın 9ayı turk kızlarıyla bır arada oluyoruz kalan 3 ayıda ımkan varsa farklı kulturden bayan arkadaslarımızla gecırmek bence cok daha guzel oluyor ve cok daha guzel eglenebılıyorsun :) ve bu surecte de gorsellık kesınlıkle en on planda oluyor.

Control bunu beğendi.
  4. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    çünkü en çirkin, en uyuz türk kızındaki havaların, komplekslerin, triplerin binde biri en taş yabancı kızlarda olmuyor niyeyse.

m.d., BODYBULDER, s3lcukv1p ve diğer 31 kişi bunu beğendi.
  5. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    genelleme yapmak istemiyorum ama bizim Türk kızlarının ne yazıkki büyük bir çoğunluğu kendini manken falan sanıyor.kendilerine biscolata erkeklerinden aşağısını layık görmüyorlar.ama aynaya baksa ben kimimki karşımdakinin benden iyi olmasını istiyorum dese sorun hallolacak.

m.d., BODYBULDER, ByVendetta ve diğer 20 kişi bunu beğendi.
  6. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Duygularıma tercüman oldun.. :)

Türk kızları malesef her an podyuma çıkacakmış gibi dolaşıyor.

Alt tarafı sinemaya geliyorsun değil mi, niye topluklu giyersin..

Bakkala ekmek almaya giderken ne diye makyaj yapılır...

Geçen sene Almanya'dan arkadaşlarım geldi Türkiye'yi gezmeye kızların hepsinin ayağında spor ayakkabı bir tane jean veya kısa şort. Suratında hiç makyaj yok.

Ne hikmetse o kızların makyajsız hali türk kızlarının makyajlı halinden daha güzel oluyor..

Kişisel görüşlerim bunlar. :)

ByVendetta, taylan55, mma- ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bende birkaç yabancı kızların foto var ben gezerken çektim gizli çekim ama kızlar taş gibi :D

Canner ve Ocensers bunu beğendi.
  8. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    arkadaşlar tamam yabancılar iyi daha güzel daha kolay tav oluyor 2-3 güne iş bitiriliyor ama şunu unutmayın kadınlar arasında aids o dediğiniz ukraynada falan daha yaygın değilmi bence türk kızları ilk evliliğine kadar bakir kalıyor bizler se bolca deneyim kazanıp öyle bir bakir güzelle evleniyoruz bizin kızlar hem daha temiz hastalık rişki daha az hemde kendilerini ilk evliliklerine saklıyorlar sizin dediğiniz o ülke kızları tamam daha uysal daha sıcak kanlı ama unutmayın onlar her erkeğe öyle davranıyor ve bolca seks yapıyorlar biz erkekler gibi bu çoğunun aidsli olma ihtimalli olması anlamına gelir

bence yerli malı yurdun malı-diğerleri tamam karunarak münasebet olurda sonuçta evlenilmez cocuk yapılmaz yani

+++++++++++++++++++++++++++++türk kızları diyorum

godzilla10000 ve enemy bunu beğendi.
  9. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    acemierkan da dediği farklı bir durum.ne kadar bakire kız varsa bekaretini boz sonra evlenmek için bakire birini bul.

mma-, themertyildiz, Azi ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    yapma dostum yanlış düşünüyorsun bizimkiler daha taze az kullanılmış hatta hiç biriyle olmamış oluyorlar ben örneğin k.k.t.c. de bolsa ingiliz hatunla tanıştım ukraynaya lyiv'e gittim gürcistana bulundum japonya ve güney korede'de bulundum

inan bana ciddiyim bizimkiler bambaşka onların içi boş sadece hoş bakımlı görünüyorlar o kadar onca yer gezdim adanalı kızların üstüne kız tanımam dünyada kendim antepliyimdir.bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:13 ----------

-------------------------------------------------------------------------------------------
    kardeş sana saygım vardır beni yanlış anlamışsın ben bakir aramam sorum değil o okadar benim dediğim bizimkiler kendini aşka saklıyor önüne gelenle olmuyor umarım anlata bilmişimdir

konuyu bakirmi iyidir diğerlerimi konusuna çevirmeyelim benim öyle bir yaklaşımım yok sadece bizim kızların +larını saymak istedim.kafa_

11. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    farklı olanın çekici gelmesinden dolayı tercih ediyo diyebilirim , yabancı forumlarada göz atıyorum durum bizim sandıgımız gibi hiç degil , yabancılar arasındada bizim yaşadıgımız sorunların bire bir aynısını yaşayan çok var ......şairin dedigi gibi " kimsenin kimseden bi farkı yok "

Azi, TorettoEA, Body06 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    4 tane yabancı kız arkadaşı olmuş biri olarak çok sıcak kanlı erkeğine nasıl davranmasını bilen sanki kölesiymiş gibi davranmayan eğlenmesini bilen bizim kızlara göre öyle çok büyük para takıntılarıda yoktu en azından benim tanıdıklarım öyleydi az paraylada eğlenebiliyorlar çok güzeller tatlılar şımarık değiller aşk meşk konusu dışındada oturup herhangibir konu hakkında muhabbette edebilirsiniz 11 kız arkadaşım oldu 4 tanesi yabancıydı ve şunu söyleyebilirim yabancı kızlarla yaşadığım günler harikaydı bir dahada öyle mutlu hissedemedim kendimi birde spor yapma oranı onlarda daha fazla ilerde pek sanmıyorum evleneceğimi bekarlık sultanlıktır bence ama eğerki aile kurarsam avrupalı spor yapan boyu 1.70 boylarında bir bayan olur elbette zeki ve kültürlü olmasıda gerekir benim düşüncelerim budur

TorettoEA, mma-, Azi ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  13. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    benim japonyada bir erkek kuzenim var adam 15 yıl falandır orada 3 cocuğu vardı hepsi kız kızları müslüman yapmış karısı hristiyan sanıyorduk sonradan şinto'cu yani aynaya tapan yani kendine tapan olduğu ortaya çıktı neyse

2 yıl önce 4.cocukları oldu (erkek)yemin ederim ki cocuk 1 yaşına gelince hemen kadın kıytıtırık bir sebeple boşanma ve cocukların velayetini alma için süratle dava açtı ve ırkçı japon mahkemesi kadına 4 cocuğu verip bizimkinide tazminata bağladı neymiş aldatıyormuş eee erkek çocuk olana kadar kendisi tanıştırıyordu başka kadınlarla bizi bana sırf 10 15 arkadaşını tanıştırdı

kadın erkek cocuğu yaptı ya bizimkine tekmeyi koydu hemen kadının annesi ise dinleri bizim din olsun torunlarımın demiş putperes mikrop en kuzenimin büyüğü 13 yaşında olan kızını bile hristiyan falan değil şinto ya tapar yapmaya çalışıyor şimdi

alın size yabancı kızlar işte türk kızı böyle yaparmı adamlar japon ırkını türk erkeğiyle islah etmeye çalışıyor türk kanı taşıyan hristiyan,dahada kötüdü şinto hatta ateist nesiller yaratılmaya çalışılıyor japonyadaa

şimdi söyleyin ne kadar yağ çekselerde japonlara aldanılırmı

aynen almanların ilk işcileri davulla karşılayıp şimdi biz türkleri asla almanyaya sokmamalarıda bir misaldir

türkün türkten başka dostıu yok

yabancı kadınlar çok kullanılmış ve ruhsuzdur ben fikrimde direterek türk kızları diyorum

okuyanlara teşekkürler

14. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bir an nerde yaşadığımdan şüphe ettim.ben de adanalıyım.

taylan55, dloyges, mma- ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  15. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    dostum iyi bir türk kıza rastlasan hikrin değişir bence

ayrıca düşün bakalım avrupalı insanlara karşı ülkemizde ırkçılık çok nadir hatta neredeyse yok gibi yani avrupalı biriyle evlenirsen burada sorun yok ama sen onun ülkesine gidersen sence seni nasıl karşılarlar süşün bunu bir

işsizlik yüzünden ilk olarak türklere haksız yere saldırılan almanya örneğin yada diğer türklerden nefret eden ve aşırı ırkcı hatta nazi dolu ülkelerde rahat dolaşabilirmisin sırf tipleri güzel ve bakımlılar diye

senin canının hiçmi değeri yok pekikafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:40 ----------

----------------------------------------------------------------------------------------------
    gözümden kaçmış sende adanalısın okeyhyper_hyper_

dostum yanlış anlama ama sizin oranın kızlarına adeta tapıyorum hele biri olduki oooooooooooooofffffffffffffffffffffff oooooooooooooooooooooooffffffffffffffffffff kızı bir türlü kendime bağlayamadım aşık edemedim ama yeri kalbimde sonsuza dek olacak onu asla unutmam aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh deşme yaramı

godzilla10000, onurr_535 ve enemy bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    benimde tanıdıklarım var almanyada fransada evli olanlarda var gayette iyi anlaşıyorlar elbette genelleme yapılmamalı her ülkenin iyiside var kötüsüde din konusunda isteyen istediği dine inanır istemeyen inanmaz ayrıca diğer bir konudada yazdığım gibi çıktığım kızlar benle birlikte olsun eşim bakire olsun demekte çok saçma bir düşüncedir ayrıca her kadın bir erkeğin parasına mesleğine bakar bir yerden sonra öyle aşk meşk olmaz zaten o hayal en fakir kız bile her ülke için yazıyorum eşinin çok yakışıklı iyi geliri mesleği olsun ister kadınlar doğası gereği erkeğinin güçlü olmasını ister öyle sadece beni ben olsun diye sevsin derseniz işiniz çoktur insan insandır dinine ülkesine diline göre ayrım yapılmamalı herkes tarafsız bir şekilde yorum yazsa çok hoş olur ama nerde illa konu dine dile ülkeye getirilecek birde elbette bizim kızlarımızında kültürlü zeki şımarık olmayanı çok güzel olanıda var hemde fazlasıyla onlara sözüm yok gayet kibar nazik hanımefendiler

onurr_535 bunu beğendi.
  17. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    Simdi su sekilde ayrim yapalim Avrupa ile Rusya, Ukrayna ya da Belerus'u karistirmamak gerek, avrupalilar bu dedigim ulkelerden cok farkli oluyorlar, evet avrupalilar makyaj fazla yapmaz, rahat ayakkabilar giyerler belki ama ruslar icin bu gecerli degildir, onlarin yaninda turk kizlari makyajsiz kalir markete giderken bile 2 saat hazirlanmalar falan, siz bir de disariya gezmeye cikacaklari zaman gorun kac saat onceden basliyorlar :)

Soyle bir durum var Rus kizlar (uc ulke adina kisaca rus kizlar diye yaziyorum) sevdi mi sizleri oyle bir sahipleniyorlar ki.. sizin mutlu olmaniz icin ne gerekiyor ise yapmaya calisiyorlar, para'ya gercekten onem vermiyorlar, az para ile (yettigi kadar para ile diyelim) mutlu olmasini biliyorlar (kominist duzende yetistikleri icin durum boyle, hala daha bir cok rus az paraya calisir gecimini saglarlar). Yeter ki onlarin sevgisinin kiymetini bilin ve deger verin, aldatmadiginiz ya da dovmediginiz takdir de kesinlikle sizden ayrilmayi dusunmezler. Soguk ulke insanlari gibi degildirler sicak kanlidirlar ve sohbet etmeye bayilirlar.
    Surekli Turkler ve Turkiye hakkinda anlatiyorum anlatiyorum hala bikmis degiller :D

Kafa yapima rus kizlari daha fazla uyum gosteriyorlar, Turkiye'de de 2 uzun sureli iliskim oldu fakat ne bileyim buradakilerle birlikteyken ki gibi kendimi rahat hissedemedim hic bir zaman.

Tabii ki gelenek gorenekler acisindan farkli insanlariz ama ben asilamayacak daglarin oldugunu da dusunmuyorum.

R10, Azi, ---RamSes--- ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  18. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    ateist japon it gibi çalışır, bilim-teknoloji üretir, insanlığın ilerlemesine katkıda bulunur; müslüman türk de "gavur yapıyor abi" der, hayret ve hayranlıkla izler. keşke japonların tırnağı olabilsek.

ayrıca türk kızlarının evleninceye kadar cinsellik yaşamadığı fikrine sadece gülüyorum. sizin o or... gözüyle baktığınız rus-ukrayna kızlarının çok daha masum kalacağı şeyler dönüyor bu ülkede, kapalı kapılar ardında.. sinsilik ve ikiyüzlülük toplumumuzun kanına işlemiş resmen. öyle kırmızı kuşağı bağlayıp ben bakireyim diye evlenmekle olmuyor..

taylan55, santor, R10 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  19. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    benım ırkım japon alman her ney ıse 1000 basar.yanlıs yonetılmenın sucunu turkum dıyen bı mıllete atmak haksızlık olur..gelelım kızlerın cekıcılıgıne.evet herkes sahıp olamadıgını ıster..bız sarısın mavı gozlu sevebılırız..ama o sarısın mavı gozlulerde bıze hasta..

acemierkan bunu beğendi.
  20. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    HAKİM BEY İTİRAZIM VAR!!!! İYİDE JAPONLARIN BİR ELEKTRONİK EŞYALAR AÇISINDAN ÜNÜ VAR AMA NEDENSE KİMSENİN KOLAY KOLAY ÜRETEMEDİĞİ BİLGİSAYAR İŞLEMCİSİ ÜRETEN İKİ FİRMA VAR BİRİ İNTEL BİRİ AMD VE İKİSİDE A.B.D. DE JAPONLARIN ELEKTRONİK EŞYALARI SADECE GÖZ BOYAMA ÇOK TA KULLANIŞLI ŞEYLER ÜRETMİYORLAR BİDE ARABA İMAL EDİYORLAR TAMAM O İYİ AMA TÜRKLER ARABA YAPAMIYORMU ARABA DERKEN BU KANYON OTOBÜS PANZER ZIRFLI PANZER BUNLARI BİZDE YAPIYORUZ SADECE O ATEİST DEDİĞİN JAPONLARIN 1950 LERDE YAPTIĞI SANAYİ HAMLELERİNİ BİZ ŞİMDİ YAPIYORUZ HELE ŞU NÜKLEER SANTRALLER KURULSUN SANAYİ BOL VE UCUZ ELEKTRİĞE KAVUŞSUN BİZDE FIRLARIZ ÖYLE

UNUTMAYINIZ Kİ DÜNYADA EN ÇOK NÜKLER SANTRAL ABD JAPONYA FRABSAFADIR İNŞALLAH BİZDE YETİŞECEZ ÇALIŞMAYLA ALAKASI YOK BENCE AĞABEY PARA PARA İLE KAZANILIR TEKNOLOJİ ATILIM VE GELİŞİMLERİN TEMELİ İSE PARA VE CESARETLE ATILIR

BİZ KENDİMİZE GÜVENELİM ATEİST JAPONLARIDA GEÇERİZ SONUÇTA ONLAR ÇİNLİLERDEN TÜREMİŞLER ÇİNLİLERE BAKIN JAPONU ALIN BENCE BEN ŞAHSEN GİTTİM GÖRDÜM VE ÖĞRENDİM JAPONLAR NASIL KİŞİLER bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:04 ----------

-------------------------------------------------------------------------------------------
    PEKİ DOSTUM BEN ÇOĞU ÜLKEDE BULUNDUM AMA AVRUPAYA GİTMEDİM FRANSA ALMANYAYA GİTMEDİM AVRUPA KONUSUNDA SENİN SAMİMİYETİNE VÜVENİYORUM VE ÇOK BİLGİM OLMADIĞINDAN EN AZINDAN AVRUPALILARLA İLGİLİ İDDAMI GERİ ÇEKİYORUM SEN ÖYLE DİYORSAN ÖYLEDİR

bench_O

godzilla10000, enemy ve onurr_535 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş