neden optimum whey ????

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve pamirss tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. pamirss

pamirss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aynı ayarda başka wheylerde var ama insanlar bunu tercih ediyor mesela hardlinın bazı ürünlerinin protein değeri optimumdan fazla aynı şekilde weiderında ama nedense optimum bu konuya bir açıklık getirelim benim merak etiğim diğer ürünlerin içinde 27 gram protein diyor mesela bunun 20 si fln kana karışıyorda optimumun hepsimide böyle bu durum yada bb.com'u n katkılarından dolayımı :D

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    %20 si kana karışıyor diye bir durum söz konusu değil.ürünün %20 si izoleden oluşuyor.dediğin gibi bb.com'un katkılarından dolayı ürün bu kadar ön planda :) tamamen duygusal :)

demircan256, pamirss ve legolas246 bunu beğendi.
  3. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hydrowheyi çok kaliteli bu bariz belli, başkada optimumu pek tercih etmem, ama güzel marka balon değil yani

pamirss bunu beğendi.
  4. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Türkiye fiyatı ucuz olduğu için.1 ay öncesine kadar Ankara da 2.2 lbs ini 130 liraya bulmak mümkündü son zamdan sonra ne oldu bilmiyorum. Yoksa iyi whey ama mükemmel değil.

pamirss ve AngryHun bunu beğendi.
  5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Optimum gold standart fiyat-performanstan dolayı bu kadar tutuluyordu ama artık 160 liralık yeni etiketiyle düşecektir satışları.

Şahsen o parayı vereceksem veya az daha fazlasına çok daha kaliteli ürünler de var onlara yönelirim.

pamirss, AngryHun ve Rambo16 bunu beğendi.
  6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    umura katılıyorum130-140 veriyorduk ama 160 hayatta vermem 20-30 lira ekleyip nitrotech alırım..

Ürün kalitesine gelirsek ben memnunum şu anda da 2.2lbslik on gold kullanıyorum bcaa glutamin ve diğer amino asit profilleri oldukça iyi.. Yani ne mükemmel deyip göklere çıkarılacak bi ürün nede berbat deyip yerin dibine indirilecek bi ürün..

pamirss bunu beğendi.
  7. pamirss

pamirss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumları için herkeze teşekkür ederim. Peki marka reklama aldırmadan objektif bakarak oranlarla bir protein tozu bide hardline biproda aynı fiyatta sanırım ben dahil neden o ürünü seçemiyoruz bu konuya açıkça bir açıklık getirelim ben hardline'a türk markası olduğunu duyduktan sonra hep geri plana attım ben .

8. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    pamirss ve AngryHun bunu beğendi.
  9. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

Aslında bende senin gibi Türk markası olduğunu öğrendiğim anda hardline vs markaları kafamda bitirdim.. Şimdi hiç kimse çıkıpta Türk markasıysa ne olmuş benim koyunumun protein tozu benim koyunum bile başka bakıyor falan demesin..

Birde yeni yeni markaları öğrendiğim zaman salonda daha pro takılan bi abiye sordum oda böyle hardline gibi markaların içindeki bazı maddelerin damarlara yapıştığını yada jinekomasti yaptığını söyledi bunlar büyük ihtimalle şehir efsanesi ama yinede bi bit yeniği vardır.. (:)

Açıkçası biri çıkıp kesin nedenler söylerse bende öğrenmiş olurum..

Ayrıca bende hardline ın bcaa glutamin değerlerini bilmiyrum o açıdan bir eksiği de olabilir belki..

10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/optimum-whey-100-whey-gold-t2283.html

Arama Kelimeleri : optimum whey

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş