Neden On whey ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve muratcan.biceps tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    etki sormayacagım.protein tozundan ne etki görebiliriz ki :) bu kadar yorumdan sonra bana alıp denemek kalıyor ama sevgili hakan sen tr den ürün alan adam değilsin ki :D 2. sorum için ne diyorsun?

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Onu bilmiyordum gerçekten ucuzmuş :D, o zaman şöyle demem daha mantıklı olur, diğer proteinlere göre TR'de fiyat-performans olarak optimum çoğu kişiye daha cazip geliyor.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Ben usa optimum da kullandım ******dan aldıgım Türkiye optimum da kullandım açıkça etki olarak aynıydı tad olarak kesinlikle tr optimum daha iyi bunun nedenini de tr optimumların optimum un irlanda fabrikasından ithal edilmesi ve ab yasalarına göre ürünlerde boya içeren maddelerin olmamasına bağlıyorum ama tad oalrak tr ye gelen optimumlar bence daha iyi etki olarak da aynı sevgili muratcan

muratcan.biceps bunu beğendi.
  4. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bana kalırsa ürünün tadından, hafifliğinden, karışımından kalitesi anlaşılıyor sindiriminin rahat olduğunu düşünüyoum konu açılmışken aynen caseinde süper üretim ve bu marka onlarca saçma sapan ürünler yapmıyor whey,casein ve gainer ürünleri üzerinde durarak yoğunlaşarak başarıyı yakalıyor mesela akla şöyle geliyor; protein tozu mu alcam hee opmtimum, casein mi alcam hee optimum..Yani adamlar öyle otutturmuşki kaliteyi aklıma ilk gelenler optimum doğrusu

Son düzenleme: 2 Eylül 2012
  5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Benimde gaspari var öyle bitirecem diye ölüyorum :D Nitrodada öyle olmuştum demekki aynı damak tadına sahibiz.
    Bu konuda dynamize iso 100 süper tavsiye ederim :)

Bazıları arasında fark olduğunu söylüyor amerikada ve türkiye de satılan arasında ama ben inanmıyorum. ON gibi büyük bir firma niye öyle bir şey yapsın ki? Farklı fabrikalarda üretiliyor olması ürünün kalitesini düşürmez

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    evet herkese teşekkürler ve sevgili hakan nitrom bitince On alıp deneyeceğim hadi hayırlısı :)

7. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    kapucino bulabilirsen onu al tadı çok iyi :D

8. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    abi siz nasıl karıştırıyosunuz anlamadım bende nitrotech in çikolatalısı var çok iyi karışıyo üstünde 1 milim kopuk olmuyo siz ölumune karıştırıyosunuz heralde çokta iyi karışıyo benimki topaklanma olmuyo sen dmeişsin 300 ml köpük...şaşııyorum vallahi

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bende de olmuyor.ama herkeste bir ON whey sevdası... deneyeceğim :) o yüzden açtım konuyuda nedense bende nitroda olumsuz pek bir şey görmedim içeriğide hoşuma gidiyor.ama muscletech abartı ve boş ambalaj kullanıyor gibime geliyor

10. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Dostum NİTRO TECH farklı bir ürün whey protein farklı bir ürün spor sonrası nitro kullanıyorsan belki sadece whey proteinde nitrodan aldığın etkiyi alamayabilirsin nitronun içeriği çok kapsamlı

11. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Muratcan bazı sorularını cevaplıyım,
    İçinde hep protein demişsin, başka yerde ölçeğinde 9 gr karbonhidrat olan myfusion önermişsin. Protein çok daha pahalı k.hidrata göre bunu söylemeye gerek yok. Kilosuna kimse 75tl verip k.hidrat almak ister mi?. K.hidrat istersen, içine süt, muz, meyve suyu, maltodekstrin hatta sofra şekeri, bal gibi ekleyebilirsin damak zevkine göre, çok daha ucuza gelir, ve kutun çabuk bitmez.
    Diğer taraftan bodybuilding com sitesinde kullanıcılardan 5857 kişi yüz üzerinden 91 not vermiş, amazon sitesinde 1667 kişi 5 üzerinden 4,5 vermiş, bu rakamlar istatistiki olarak müşteri memnuniyetini fazlasıyla kanıtlıyor, bu yönden bu ürüne karşı söylenecek bir şey yok.
    Bu ürün İrlanda da üretiliyor, ON nin kendi fabrikasında, ve Avrupa yasalarına göre üretiliyor, bizde fazla gümrük vergisi vermemek için Avrupadan direkt ithal ediyoruz, yüzde 8 kdv koyup satıyoruz, kdv oranı türkiyede çok düşük olmasına rağmen en az yüzde elli fazla ödüyoruz, bu da distribütörün cebine gidiyor, emin olun. Ben Romanyada alıyordum, 35 euroya, aynı ürünü, burada kargo dahil en son 140 a almıştım hediyeli havale ile. Yine de çok pahalı, distribütör direkt son kullanıcıya sattığını düşünürsek. Ama yinede ucuz diğer ürünlere göre, direkt amerikadan ithal edilmediğinden, avrupa birliğinden ithal edilen ürünlerde gümrük avantajı var, ben başka bir ithalatçıya sordum, inkasporun, gümrük vermiyoruz dediler. Ayrıca direkt son kullanıcıya satıyor, aracı, komisyoncu yok, yine de pahalı, bence bunun nedeni ithalat ve gümrük bürokrasisi ve ve çağdışı mevzuatlar, distrübütor de bunu fırsat bilip, fiyatını düşürmüyor.

Son düzenleme: 2 Eylül 2012
  12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bcaa ve creatin dışında fark yok.nitro da whey ON whey de.yukarıda bir yorumumda söylemek istediğim bir şey var.muscletech in ambalajının şişirme oldugunu düşünmeden edemiyorum.adam bcaa creatin koydum diyor ama miktar belirtmiyor bile. o yüzden On whey le karşılaştıracagım

13. brhmcr

brhmcr Guest

Muratcan nasil karsilastiracagini merak ediyorum dogrusu, o kadar supplement kullanirken ayrica bir suru degisken faktor varken iki proteini ancak tad, kopuk gibi duyusal ogeler ile karsilastirabilirsin diye dusunuyorum.

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben ürünleri içeriğine göre kullanıyorum onu belirteyim.elindekiler neler derseniz?
    bsn syntha-6,bsn true-mass,muscltech-nitrotech,gaspari-myofusion,bsn aminox(şimdi cytosport monster amino ile değiştirecegim),c4,animal pak,vpx glutamine, yakında bir cell mass gibi bir ürün de alabilirim.(ayrıca ben gün içerisinde sadece pirinç olarak 200gr karb. sabah 100 gr yulaf 1kase çilek 3 elma ve 2 muz tüketiyorum.şimdilerde biraz aksasada haftada 2 gün somon 2 gün kırmızı et 3 gün tavuk tüketiyorum akşam yediğim sebzeyi vs saymıyorum . tamamen kendimi bu işe verdim anlayacagınız. ) saygılar

15. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Muratcan sen whey protein alacaksan bunu al, ama içinde k.hidrat daha fazla olsun diyorsan, bsn syntha-6,bsn true-mass,muscltech-nitrotech,gaspari-myofusion gibi ürünler al, belki kilo almak istiyorsun, yani elma ile armutu karıştırmayalım. Bir de kihidratı fazla olan bu ürünlere fazla para vermeye gerek yok bence, k.hidrat çok ucuz, kendin ekle, ben kendim böyle yapıyorum.

muratcan.biceps ve ferdityson bunu beğendi.
  16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    seni anlıyorum benim söylemek istediğim (ki nitronun içinde öyle fazla karb. yok. 2 gr fark var arada) örneğin s6 komplex.fakat ben antrenmandan sonra alıyorum.bu yüzden içindeki whey oranını arttırmak için nitro da atıyorum.şimdi nitro ile optimum arasına değişim yapacagım.ve ayrıca ilk başta kilo vermeye çalışırken şimdi yagsız büyüme derdine düştüm :)

17. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    bsn syntha-6,bsn true-mass ,gaspari-myofusion gibi ürünlerdeki kihidrat kana çabuk karışan cinsten, yani sadece antremandan sonra kullanımı uygun, ama yağsız kas inşa etmek istersen, tabi bünyen müsait ettiği ölçülerde, kana daha yavaş karışan, düşük glisemik indeksli , insulini zıplatmayan, yavaş k.hidratları gün içinde dengeli ama küçük porsiyonlarda tüketmeni tavsiye ederim.

18. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim.yukarda pirinç ve yulaf tüketimimide yazmıştım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:50 ----------

çok haklısın brhmcr ilk olarak tat vs. olarak karşılaştırıcam ama tabi benim için bu önemli değil :) fakat antrenmandan sonra kullandıgım için kutunun sonuna dogru aklımda bazı fikirler oluşur diye düşünüyorum.(çünkü söyledim ya muscletech in abartı yaptıgına dair bir şüphe var içimde)

19. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Mucletech nitrosunda 2 haftada 4 kg kas gibi saçmalıklar yazıyordu bu saçmalıkları en iyi baba steroid kürü yapıp bunu kullanırsnız olur diye sessiz düşünüyorlar bence yani şişirme ama kaliteli ürünleri var

20. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kaliteli ürünleri pek yok değil aslında ama onlar tr de yok ve evet nitroda ona benzer bir yazı var şimdi üşendim bakmadım :)

Sayfayı Paylaş