Neden kimse ilgilenmiyor ?!?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve justbody29 tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. justbody29

justbody29 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    SİTEDEKİ BÜTÜN YAZILARIMIN KALDIRILMASINI VE ÜYELİĞİMİN SİLİNMESİNİ SİTE YÖNETİMİNDEN RİCA EDİYORUM. 1000 KERE MESAJ ATTIM ADMİN'LERE ANCAK İLGİLENEN OLMADI NE YAZIK Kİ VE MALESEF ARTIK BÖYLE BİR YÖNTEME BAŞVURDUM.. LÜTFEN KULLANICIADIMA AİT BÜTÜN KONULAR VE MESAJLAR SİLİNSİN, ÇOK ÇOK RİCA EDİYORUM. GOOGLE'DAKİ ARAMALARDA CANIMI ÇOK SIKIYOR.. BODYFORUMTR YÖNETİMİNDEN ÖNEMLE RİCA EDİYORUM...

HERKESE BOL SPORLU VE SAĞLIKLI GÜNLER. thums:

2. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    bu kafayla devam et...

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    forumda her sorunun her konunun mutlaka cevabı var degilmemiş konuda yok kafana takılan seyleri araştırmalısın. BFTR vucut geliştirme forumunun otesinde vucut geliştirme ansiklopedisi.

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    anlamıyom cidden, neden herkes bu forumdakileri kendine özel hoca veya hizmetçi sanıyor... Sorunu yazarsın cevap gelirse bu bir lütuftur, kimse sana cevap vermek zorunda değil. Üyelik parayla da değil. Beğenmezsen çıkarsın gidersin. Böyle reklam yapmaya gerek yok. Kimse sana yalvaracak değil. Burda herkes bilgi alışverişi yapıyor. Almayı bilimezsen o senin problemin. Forumdaki herhangi bir konuya tıklayıp içeriğini dilediğince okuyorsun değil mii? Evet. o zaman sorun ne forumda, ne yönetimde...

Despo bunu beğendi.
  5. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    Neden bizler senin düştüğün duruma düşmedikte sen böle oldun...sorunu kendinde ara...

6. justbody29

justbody29 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar neden tepki gösterdiniz anlamıyorum. Sadece üyeliğimin ve postlarımın silinmesini istiyorum hepsi bu... Site yönetimini çokkez mesaj attım ancak bir geri dönüş olmadı malesef.

Sizler beni yanlış anlamışsınız sitedeki mesajlarıma neden cevap verilmiyor demedim.. Yönetime attığım üyeliğimin silinme isteğine neden geri dönüş olmuyor dedim. yoksa bu site ile çok fazla bilgi alışverişi yaptım bende.

Son düzenleme: 9 Temmuz 2010
  7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.023
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sana zamanında gerı donus yapılmıs, nıye ısrarla yonetımden gerı cevap alamadım dıyorsun anlamadım..

Hemde gayette uyelere acık olan baska bır konunda gereklı cevabı vermıs yonetıcı arkadasımız..

8. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.146
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Forumda olmak istemiyorsan çıkış yap ve bidaha hiç girme neden bi çok şeyin silinmesini istediğini anlayamadım özel bi durum var galiba inşallah başıma böyle bişey gelmez :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş