Neden kilolu gözüküyorum?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gladiatus tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gladiatus

Gladiatus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar,abiler ve ablalar ben 14 yaşında 1,72 boyunda 64 kiloyum.(Fitness'a daha başlamadım bu ay başlamayı düşünüyorum) kilomun herkes ideal olduğunu söylüyor genelde ama bu kilo ve boyu bilmeyen biri daha fazla olduğumu düşünüyor bende göbek yok hatta üstteki 2li karın kasım da var fakat aşağısında ve göğsümde bir yağ birikintisi var ki çok kötü :( Acaba neden böyle duruyorum ve çözülebilir mi? Size sormak istedim hatam olduysa affola.. Şimdiden teşekkür ederim..

2. powerfulmuscle

powerfulmuscle Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kesinlikle şimdiki halini kafa takıp psikolojini ve motivasyonunu bozma fitness'a zaman kaybetmeden başla ve gelecekteki fit vücudunu düşün ben böyle yaparak 82 kilodan 67 kiloya düştüm ve eskiden benimle dalga geçenler şimdi başarımı takdir ediyor..

Son düzenleme: 13 Haziran 2013
  3. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bunu sebebi göğüsteki yağlar , yani ideal kilodasın fakat yağ oranın fazla buda kişiyi kilolu gösterir yani fit göstermez, kas oranı yüksek insanlara bak yağ oranı olsa bile bir nebze fit gözüküyorlar değilmi? Fitness a başla hemen beslenmene düzene sok sonucu gör..

4. Gladiatus

Gladiatus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tamam teşekkür ederim peki fitness'a başlayınca oradaki hoca bana çalışma ve beslenme programı verecek mi?

5. murat35

murat35 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çalışma programı kesin verecek zaten ama bazıları beslenme işine girmiyor eğer vermezse beslenme programını da forumdan takip ederek kendin düzene sokabilirsin zor değil..

Sayfayı Paylaş