Neden kilo veremiyorum ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MrCloud tarafından 2 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MrCloud

MrCloud Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam beyler
    8 aydır bu işe uğraşıyorum ilk başlarda çok hızlı verdim 130 dan 114 düştüm ( ilk ay ) Sonraları fitness hoşuma gitmeye başladı Kas kütlesi yapmaya başladım
    2 ay sonra 117 kiloydum yine canım sıkıldı bu işe 110 düşecek bu kilo dedim ve düşürdüm . 2 Ay ara verdim tekrar başladım Kilom 118 olmuştu tekrar düşürdüm kilomu 110 a Şuan 110 kiloyum Kardiyomu 70 dk kendimi zorlayarak yapıyorum tabiki ağırlık antremanı da yapıyorum Ona rağmen şu son 2 haftada hiç kilo veremedim
    Sabahları 2 yumurta 4 yemek kaşığı lor 2 yemek kaşığı lif domates salatalık zeytin ekmek yok
    Öğlen Et / Tavuk / balık , salata ve meyve
    Spordan gelince sadece lor peynirli salata ve süt içiyorum zaten 9 da uyumuş oluyorum yorgunluktan
    Sizce nerede hata yapıyorum ?

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    70 dk cardio çok fazla belki onu biraz daha düşürebilirsin , aldığın kaloriyi düşürmelisin biraz kilo verme olayı kaloriye bağlıdır hala veremiyorum diyorsan dahada düşür ama protein almayı unutma

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş