Neden gelişemiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve casanova333 tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar uzun süredir fitnes yapıyorum geçen kış döneminde beslenmem iyi değilde sonradan düzelttim.
    Sabah kalkınca 3 yumurta kemek ekmeği lor çökelik ve beyaz peynir
    Öğlen 120 gr tavuk gögsü lapa bulgur pilavı çorba
    Ara ögün üni de yiyorum ( Bugünün menü et haşlama pirinç pilavu salata )
    Spor
    Spor sonrası 120 gr avu gögsü lapa bulgur pilavı çorba
    Aralarda süt içiyorum.
    Spora başlarken 28 cm olan kolumu 33 yaptım ama neredeyse 1 senedir ölçü alamıyorum. Hala aynıyım akradaşlarım 1 senede bu kadar mı oldun diyorlar. Programımı değiştirdim olmadı. Spor sonrası optimum whey kulladım yine olmadı bsn 6 aldım yine olmadı progainer aldım yanlara göbeğe gitti.
    Spora başladım beach pressi toplam max 50 kilo basıyorum hale 50 kilo. sporu bırakırsam arkadaslarımın dalga geçmesinden korkuyorum. Kış geldi bu kışı çok iyi değerlendirmek ve hacim almak istiyorum bilgili olanlardan yardım bekliyorum. :(

2. recepsahbaz07

recepsahbaz07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşım soru aslında cevabın içinde saklı başladığımda 50 kilo basıyordum beanch presste diyorsun ve hala aynı olduğunu söylüyorsun tekrar sayısını düşürüp kiloyu artırmayı denemelisin sadece beanch press için söylemiyorum bunu tabi ki programınız hakkında da bilgi verirseniz detaylı olarak yardımcı olmaya çalışabilirim.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Kesin siklardan birisi... a-duzgun beslenmiyorsun b-programi eksik duzensiz yada hareketleri yanlis yapiyorsun c-hepsi kesin bunlardan birisi baska bir altarnetatif yok...yukarida brslenmeni yazmissin demek ki az geliyor dahada cok yiyeceksin...basarilar

casanova333 bunu beğendi.
  4. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    gögüs programım o resim.
    Kol süper set :
    Ayakta z bar hemen arka kol fransız 12*10*8*6 setler
    bambıl geçirme hemen alna press arka kol 12*10*8*6
    çekiç hemen Pushdown 12*10*8*6
    sehpada kol açma hemen arka kol ip 12*10*8*6.
    Beslenmede alt karın yağlı olduğu için lapa yiyorum zaten pilavı. 1 tabak pilavı yiyip 2 ci tabağı da yerim ama 1 hatfa da hemen karnım yağlanıyor hacime gitmiyor çok titizim beslenmede yıllarca kilo vermek içi uğraştım 45 kilo verdim. Sadece zeytin yağı var yemeklerimde. ne hikmetse kola gögüse gitmiyor göbeğe gidiyor

Ekli Dosyalar:

• Adsız.png
      Adsız.png
      Dosya Boyutu:
      71,4 KB
      Görüntüleme:
      412
  5. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Herkezin klasik sorunu zaten yaglanma gobekten baslar..doktor degilim ama benim uyguladigim şok bir diyet var deneme yanilmayla buldum..proteini eksiltmeden karboyu azaltip yag alimini yukseltin..ozellikle hayvansal yaglari cok tuketin..bende ise yaradi ..bence yag korkulucak bir sey degil..karboyu szaltin derken sabah kahvaltisinda mutlaka yulaf ve antraman oncesi bir adet muz olsun...anne sutunun icerigini incelemenizi rica ediyorum saygilar..ilk 6 aydan sonra neden dogamiza aykiri besleniyoruz anlamis degilim...saygilar

casanova333 ve Ümit KOÇ bunu beğendi.
  6. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    Göbekteki yağlanmanın nedeni şeker ve karbonhitrat tüketiminin fazlalığıdır. Hatta Canan hocaya göre şeker hastalığına giden yolun işaretidir. Hiç karbonhitrat almasak bile vücut lazım olanı üretebiliyor.

7. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Etin yağlı tarafını kesmeyelim o zaman onuda fırınlayıp yiyelim o zaman.

8. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Evet ben almiyorum..ve inanin yaglanmiyorum..bu sporu iskenceye cevirmeye gerek yok..kilo aldiran yaglar degil kaloridir...cayinizii sekersiz icebilirsiniz ona birsey diyemem..ama yağ dogal bir gidadir..ve insanoglu yaratilisindan beri bu besini tuketmistit..
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Eylül 2014 ---
    Evet anne sutunde hic karbonhidrat olmadigi halde bebek sutteki laktozu karbonhidrata ceviriyor..
    Soylemesi ayiptir firinda tavuk sarma var derileride ustunde birazdsn afiyetle goturucem:)
    IMG-20131130-WA0000-1-1.jpg
    20140929_212025.jpg
    20140929_102118.jpg
    O kadar ahkam kestik delilde koyalim..ilk resim 3 aylik vg...ikinci ve ucuncu 10aylik dun cekildi..ikinci resim soguk ve on kamera buraz kotu cikmis...bulk dedikleri donemdeyim:),;hacim yapiyoruz bakalim..gobekte hafif bir yaglanma var nusan mayista onlari goturucez sıkıntı yok..saygılar

Son düzenleme: 30 Eylül 2014
    casanova333 ve Ümit KOÇ bunu beğendi.
  9. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Öyle yapalım artık. Supplement kullanımın var mı peki ?

10. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum hemen hemen aynı durumdayız sende kendimi gördüm desem yeridir. 3-4 ayda ölcü aldım sonra 5-6 aydır aynı duruyor ne agırlık arttırabiliyorum ne kas kazanabiliyorum. Bende bu kış iyi yüklenmek istiyorum artık cok saglam beslenip birde muscletech protein tozuyla kreatin kullanıcagım. Ama benim söyle bi sorunumda var vize ve final dönemleri 2 hafta spor yapamıyorum beslenmemde pek saglam olamiyor. Öyle olunca o 2 haftada tam gelisecegim döneme denk gelecekken gelismek bir yana 3-4 kilo veriyorum

11. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Evet var..

12. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    aynen kardeş ya. Bende bir kreatin bcaa,glutamin ve protein tozu alacam. beslenmeyi ayarladım. bu kış yapmamız lazım bir şeyler
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ekim 2014 ---
    Ne kullanıyorsun.

Sayfayı Paylaş