Neden bukadar cahiliz anlamiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ihtiras tarafından 25 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    8 kilo verdim gobek falan kalmadi fazla evde kendim spor yapiyorum ama etrafimdakiker hastalikli gibisin diyorlar neden cahiliz kiyafetin icine girememek dahami iyi yada istedigin elbiseyi giyince gobeginin hamile gibi cikmasi dahami iyi iri kemikliyim zaten gobegimde hala yag tabakasi var yag oranim yuzde 20 falan kaslari buyutmek istiyorum bu sekilde yapili olup hastaliklisin vs vs sozlerden kurtulabilirim dogal beslenmeye calisiyorum ama ailem kebablarin kizartmanin vs vslerin daha saglikli oldugunu dusunuyo sanirim neyapicam ben hergun evdeki bu mevzudan biktim 3 aydir hergun ayni mevzu isten geliyorum bi hosgeldin bile demeden ilk sozleri olursun yakinda bu gidisle oluyo bulk yapim dicem ama yag olarak alirim diye korkuyorum cunku dogru duzgun beslenme sansim yok

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    hocam göbek olmadığına göre yüzde 20 yağ oranı olucağı pek sanmıyorum aslında.Bir fotonuz varsa atmak isterseniz yardımcı olunur aşşağı yukarı.Ayrıca milletin kek,börek,çörek sağlıklı olduğunu düşünmesi normal.Milletimizin alışkanlığı böyle ne yazıkki.Ben 42 kilo verdiğim zaman ağzıma ne bir şeker soktum ne bir çöp gıda.Ama hepsinden sağlıklıyım sen sadece kendini düşün :D.Kendin sağlıklı beslendiğini düşünüyorsan.Milletin görüşünü takma bile :D

3. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Whatsab yollarmisiniz hocam

4. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Spora başladığımda 74 kiloydum, sen çok kilo aldın diyorlardı, çünkü yağ hafif ama hacmi büyük.

Önce 89 oldum definasyon sonrası 79 oldum, şimdi zayıfladın diyorlar.

Halbuki kilom fazla ama sonuçta yüzümdeki yağlar da gidince zayıf görünüyorum, 85 de olsam aynısını diyecekler.

Ama soyununca fikirleri hemen değişiyor :D

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Secretsoul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş