Neden bu sporu yapiyorsunuz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve baskn35 tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Herkese merhaba. Açıkcası farklı insanların fikirlerini öğrenmek beni her zaman rahatlatmıştır. Aramadan elimden geldiğinde arattırdım, umarım forumda benzer konu yoktur. Varsa da şimdiden kusuruma bakmayın.

Evet Genel sorum:
    NEDEN BU SPORU YAPIYORSUNUZ?

Öncelik olarak ben neden yaptığımı açıklayayım.

Yaşım 16. Bu sporu yapıyorum çünkü kendi çalışmamla vücudumda bişeyleri değiştirmek, geliştirmek herzaman hoşuma gitmiştir. Salona girdiğimde beni saran o esrarengiz müzikli ortam stres atmamı sağlayan sınırlı şeylerden belkide.
    Hergün okula haslanmıs tavuk vsvs götürmek. Beni diğerlerinin gözünde "garip" yapıyor. Ama hiç önemli değil. Bu tamamen benim hayatım ve buna ben yön veririm. Yasıtlarımın büyük bir kısmı vakitlerini bilgisayar oyunları ve televizyonla gecirirken, ben vücudumu gelistiriyorum aynı zamanda beynimi rahatlatıyorum. Bunu bilmek bile diğerlerinden bir farkım olduğunu birşeyler için emek harcadıgımın bir göstergesi belkide. Hayatım boyunca bu sporu devam ettirmek istiyorum. yaşım 30 olsada, 40 olsada, günde bir kerede olsa bırakmamak için elimden geleni yapıcağım. Umarım beni anlayabilmişsinizdir. Sizin fikirlerinizide duymayı çok isterim.

Son düzenleme: 17 Eylül 2011
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.543
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş