Neden Şekil Almadı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darkhacker tarafından 31 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    S.a arkadaşlar ..
    4 aydır salonda vücut geliştirme yapıyorum 63-65 kg ım boyum 1.75 ..
    4 AYDIR SALONDA SIKI ÇALIŞMAMA VE SIKI BESLENMEME RAĞMEN VE GÖĞÜS ANTREMANLARIM SONRASINDAKİ GÜN GÖĞÜSLERİMİN SIZLAMASINA RAĞMEN GÖĞÜSLERİMİ SIKMADAN SIKMIŞ GİBİ DURMUYOR BEN HEP GÖĞÜSLERİM GÖZÜKSÜN DİE SIKIPTAMI GEZİCEM SIKSAMDA FAZLA BELLİ OLMUYOR AMA SALDIĞIMDA DÜM DÜZ HİÇ BİRŞEY YOK GİBİ ...
    KOLLARA GELİNCE KOL ANTREMANLARIMIN SONRAKİ GÜNLERİNDE BİCEPS AĞRISI FELAN OLMUYOR OYSAKİ AĞIR ÇALIŞIYORUM VE DOĞRU YAPIYORUM ARKA KOLDA AZDA OLSA OLUYOR SIZLAMA ..

BANA BİR TECRÜBELERENİZE DAYANARAK BİLGİ VERİR MİSİNİZ ACABA?

2. Mehmet_sefa

Mehmet_sefa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    sıkı çalışıyorum diye kaslarına dinlenme zamanı vermiyor olabilirsin, göğüs kası büyük kas grubuna girdiğinden 72 saat yani 3 gün dinlemesi gerek :) Ve söyleyebileceğim bi kaç şey daha var.. Antremandan 2.5 saat önce makarna pilav qibi bişiler ye, sonra çalışmaya başlamadan 30 dk önce 500 ml su iç ve antreman sırasındada su içmelisn :) Ve çalışma bittikten sonra kasların tamir edilmesi için protein almalıısn en önemliside bu..(yumurta,peynir,süt)
    Göğüs için en basit hareket şınav,ama bunun yanında dipsde yababilrisin alt göğüsü çizmek için, en hızlı gelişmeyi bu hareketlerle alırsın..Ben evde çalışmama rağmen göğüsüme gayet iyi şekil verdim..

3. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Bench Press Yap, Ağır Kilo İle İlk İki Ay Kadar Çalış; Hacimlensin, Sonra Ağırlığı Sabit Tut Ya Da Azalt, Tekrarı Çoğalt Ki Şekillensin.

Sayfayı Paylaş