Neden İnsandan İnsana Değişiyor ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Stickand tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Stickand

Stickand Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaşım 17 boy 181 kilo 73 bundan 1 yıl önce falan 93 düm 1 yılda 20 kilo falan verdim hala veriyorum arkadaşlar daha zayıflama diyor omuzlarım falan geniş kilo belli olmuyor ama 65 olana kadar vermeyi düşünüyorum diyet ile ama size birşey sormak istiyorum bazı insanlar var çevremde o kadar yemelerine rağmen yani adam 12 de yatıyor diyelim akşam 11 de yemek yiyor cips yiyor ama adamlara bakıyorum zapzayıf metabolizmalarımı hızlı bunların sırrı nedir o kadar yiyip kilo alamamalarının ? hareket diyeceksiniz ama bence onunlada bir alakası yok gibi. neden böyle arkadaşlar eğer sır metabolizma ise nasıl hızlandırabilirim metabolizmamı bol su içmek dışında öneri verirmisiniz

Son düzenleme: 15 Haziran 2014
  2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    tiroid hormonu faktörü de var :) tiroidlerini hızlı çalıştır sende ye :)

3. Stickand

Stickand Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam troidleri nasıl hızlı çalıştırabiliriz öneriler nedir :D internette baktımda tuz falan faydası olur diyor ben neredeyse hiçbirşeyde tuz kullanmam yani nasıl hızlandırabilirim öneri verirseniz ona göre besleniyim

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    tiroid dengesini bozarsan yanarsın ben sadece bilgi olsun diye yazdım bulaşma böyle şeylere

5. Stickand

Stickand Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam benim şuan bozuksa düzeltmenin yolu yokmudur

6. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    var ilaci var doktor verir

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sırrı o kadar yememeleri. Günlük kalori ihtiyacından fazla kalori alan herkes kilo alır, eşit alanın kilosu sabit kalır, az alanın kilosu düşer. Bir insanın günlük kalori ihtiyacı 3000'se günlük 3000 kalori aldığında fazla yemiş sayılmaz ama günlük ihtiyacı 2500 olan birisi 3000 kalori alınca fazla yemiş sayılır. Metabolizma hızı da çok kafa karıştırıcı mistik bir tanım, olayı sadece kalori harcaması olarak görürsen daha basit anlayabilirsin. Mesela kas kütlesi senden yüksek olan birisi aynı kiloda bile olsan senden çok kaloriye ihtiyaç duyacaktır ve 181'de 73 kiloysan ve hala yakacak yağ olduğunu düşünüyorsan kas kütlen düşüktür. Bu günlük kalori ihtiyacının da düşük olmasının başlıca nedeni.

8. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    en doğal yoldan koşu bol bol su içmek metabolizmayı hızlandırır gerisini boşver

9. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    O insanlarin sirrini bir makalede okumustum eve gidince gonderirim.

Sebebi ise o insanlarin gunluk aktivitelerinde bizlerden daha cok kalori harcalamalariymis. Ornegin sen bir saat kostugunda 500 kalori yakarsin ama o yiyip yiyip kilo almayan adam 800-900 kalori yakiyormus ayni aktiviteden.

Benim fikirlerim degildir kaynagini eve gidince acikliyacagim.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş