neck press

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde 120 cm lik var ve toplam 40 kg mım var evde omuz press yanineck press çalışıyorum acaba 120 cm lik bar bana dar gelirmi ara sıra kolları plakalara çarpıyo acaba bu gelişmeme engel olurmu çünkü daha uzun bar alamam yardımcı olursanız sevinirim

2. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    gelişimini etkilemez fakat hareket kabiliyetini sınırlayabilir o kadar.. Yalnız tabi enseye press de dikkatli olmak lazım.

gagkoo89 bunu beğendi.
  3. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    120 cm lik barla neck press yapmak çok zor gerçekten. mümkün olduğunca geniş tutarak military press yapabilirsin. daha geniş barı boşver zaten. bence imkanın varsa bir çift dumbbell al. dumbbell ile yapılan hareketlerin daha faydalı olduğuna inanıyorum. ayrıca hareket çeşitliliği sağlamış olursun.

gagkoo89 bunu beğendi.
  4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    enseye press daha geniş tutmayı zorunlu kılıyor hareketin yörüngesinden dolayı. öne press yaparsan daha az sıkıntı çekersin.

gagkoo89 bunu beğendi.
  5. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    neck press zaten sakat bir hareket military press yap yada imkanın olursa dumbell alıp ole de calısabilirsin

gagkoo89 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş