Neck Press' e alternatif

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sohard tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sohard

sohard Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu spora yeni başladım yaşım 16 6 hafta boyunca salondaki hocaların verdiği programı yaptım ama yetersiz gibi geldi bir başka hocada kafanıza göre yapın burdaki hocalar küçüksünüz diye size iyi program yazmazlar dedi ama orantısız çalıştırmak istemiyorum vücudu ilk yaptıgım progam böyleydi.
    15 dk bisiklet-esneme-barfix(aletli) 3x15 85p Push up şınav 3x15
    dumbell lateral raises 3x12 7p dumb curl 3x10 10p leg fxi 3x15 30p
    Mekik 3x25 koşu bandı 15 dk esneme ama yetersiz geldiği için bende https://www.bodyforumtr.com/vbforum...esimli-duvara-asilan-sabit-program-25726.html burdaki 1.programı yapmak istiyorm haftada 3 gün p.tesi çarşamba cuma salı perşembe kickboks yapıyorum fakat spor salonundaki hoca neck press in uzamamı engelleyeceğini söyledi bu programdada neck press var buna bir alternatif varmıdır veya başka bir programmı önerirsiniz boyum 1.67 Kilom BU ARADA BU FLEXOR UN VERDİĞİ 1.PROGRAMIN BAŞINA 15 DK BİSİKLET SONUNADA 15 DK KOŞU BANDI EKLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM VE Fitness antremanından sonra havuzda yüzüyorum genelde haftanın 3 günü fitness 2 gün kickboks ve fitness sonrası yüzme yaptıgım için günde 110 gr protein alıyorum

Son düzenleme: 3 Eylül 2013

Sayfayı Paylaş