Ne yiyeceği mi bilmiyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Khadeq tarafından 6 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Khadeq

Khadeq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    4-5 aydır fitnessa gidiyorum fazla kilo verdim öncelikle boyum 1.79 kilom 65.5 az mı bu kilo almalıyım aslında almaktanda korkuyorum fakat bugün sabah arkadaş zoruyla 3 poğaça yedim dediğim gibi korkuyorum(keşke yemeseydim diyorum kendime) ne yapmam lazım fazla yemeli miyim artık ?

2. justdevelop

justdevelop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Amacın kassız ve cılız bir vücut ise yemene gerek yok, ama kaslı ve estetik bir vücut ise yemeye başlaman lazım. Hedefine göre ise belli bir kilodan sonra definasyona başlaman gerekir. Yediğin şeylerinde poğaça gibi daha sağlıksız yemekler yerine, sağlıklı sporcu beslenmesini araştırıp ona göre olması gerekir.Beslenmeyle ilgili forumda kısa bir araştırma yaparsan da aradığın bilgilere ulaşabilirsin. Bununla ilgili pek çok konu açıldı.

3. Khadeq

Khadeq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dediğim gibi arkadaş zoruyla oldu normalde sabahları yulaf ezmesini birçok şeyle karıştırıp yerim aslında banada iyi geldi kaç haftadır yemiyordum biraz değişiklik oldu sürekli aynı yiyeceklerden yemek gerçekten bir süre sonra sıkıyor .
    Fakat şöyle birşey var öğlenleri 1 büyük tencere makarna yememe rağmen de kilo alamıyordum onu artırırım.

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    günlük kalori ihtiyacını hesapla o zaman atıyorum 2400 ise kilo almak için 400 kalori filan daha fazla al karbonhidrat tüketmek istiyorsan temiz sağlıklı kaliteli besinlerin karbonhidratlarını tüket makarna sonuçta hamur işi ne kadar kaliteli olabilir . sebze bulgur pirinç pilavı ile karbonhidrat için iyidir.

Sayfayı Paylaş