Ne Yemeliyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konunun kilitlenmesini istemiyorum kesin bir cevap olmadığı için konu açmak zorunda kalıyorum...
    Kardio ile zayıflamak istiyorum ve yiyecek içeceklerde sıkıntım var misal cola içmemeliyim evet başka öyle çok zararlı içecekler varmı misal bana maden suyu ve normal su iç dendi ama misal yemekte bir ayran felan içemezmiyim yani içibilecegim ürünler içemicegim ürünleri bilmek istiyorum. Yemek olarak misal et tavuk nasıl yemeliyim yada yememelimiyim pilav makarna hiç mi yememeliyim salatalık domates felan abartı yesem sıkıntı olurmu çorba ile aram çok iyidir istediğim kadar içebilirmiyim çayda şeker kullanmıorm kahvede kafein olduğu için enerji veriormuş içmelimiyim özellikle kızartma ile ilgili misal biber kızartması patates kızartması felan asla mı yemeliyim ayda bir fasfod hamburger yiyebilirmiyim aşırı soru aama bunlar tek tek sorularım siz uzmansınız toptan cevap verseniz...

2. brhmcr

brhmcr Guest

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş