ne yaptıysam kilo alamadım...

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ommemo tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ommemo

ommemo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ne yaptıysam kilo alamıyorum.18 yaşındayım 1.75 boy 58 kilo, yaklaşık 3-4 yıldır aynı kilodayım 58'den ne 1 kilo yukarı nede aşağısını gördüm.yaklaşık 1 yıldır kilo almak için uğraşıyorum çok yiyorum ancak başaramadım.3.5 ay önce spor salonuna başladım o günden itibarende düzenli, programlı yemeye başladım ama sonuç yine hüsran.Beslenme şekli olarak sabah 6.30 da kalkıyorum 1 tost + 1 bardak nescafe, okulda saat 8.45 gibi 1 poaça,11 gibi 1 poaça daha sonra eve geliyorum.saat 1'de 2 yumurta + (makarna-pilav ne varsa) yanında tereyağ-reçel vs. + 50 gr lor peyniri, saat 3.30 gibi 100gr tavuk + pilav-makarna yine ne varsa. 18.30 gibi yine makarna-pilav vs. akşam yatmadan da artık evde ne kaldıysa onlardan yiyorum 1 bardak süt + 50 gr lor peyniri.Bunların yanında ara öğünlerdede genelde atıştırmalık bişeyler yiyorum.1 hafta önce 2 kutu optimum serious mass gainer aldım.ama 1 hafta kullanmama rağmen hiç bir faydasını göremedim 200 lira paramın boşa gittiğini görünce gerçekten çok sinirleniyorum.Gainer'ıda spordan önce ve akşam yatarken olmak üzere 1 ölçeği 2 ye bölüp her gün kullanıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum kilo alamadığım için spora gitme hevesimde kaçıyor.O kadar çalış çalış ama hacim olmasın gerçekten çok can sıkıcı...Yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: 9 Nisan 2013
  2. ommemo

ommemo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hiç mi yardım edecek kimse yok

Sayfayı Paylaş