ne yapsam olmuyor,hep 90 hep 90

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve venom_LORD tarafından 4 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    bu arada creatine kullandin mi? yazmamissin sanirim... ama steoride bile bulastigina göre coktan biliyor olmalisin. bu arada overtraining olunca illa ki psikolojik olarak isteksizlik olmasina gerek yok... bazen istekli calismana ragmen kaslar yorulmustur ve dinlenmeleri gerekiyordur. ben vücudumu iyi taniyorum... dinlenmeye karar verdigim günler bile canim antreman yapmak istiyor. ama 2-3 gün dinlenince dogru bir karar verdigimi anliyorum cünkü kaslar eskisinden daha cok zinde ve güclü oluyorlar tekrar baslayinca. saygilar.

2. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    pekala arkadaslar onerilerize uyacagim.kenarda duran l karnitinim vardi hemen kullnamaya baslayacagim.birkac karedio hareketiyle baslayacagim ve setleri ve tekrarlari arttirip (min 15 tekrar ) kullandigim kilolari azaltacagim.aslinda bende 10 -12 gun kadarlik bir dinlenmeyi dusunuyorudum.acaba kardioya bu 10 gunun sonunda mi baslasam yada simdiden baslayipta sonra ara verip tekrar kardioylami devam etsem diye dusunuyorum.su treoit konusuna gelince yaptigim kur bile sayilmazdi.bana gore olmadigini farkkettim ve vazgectim.kullanmamayi dusunuyorum.cunku hic bir anlami yok.doal olarak calistipta verim alindiginda insanin kendisine olan saygisi artiyor ve azimin de artis oluyor bence.herneyse bu baska bir mevzu...onerilerinizi dinleyecegim biraz midede yag vardi goruntumu bozmadigi icin pek onem vermiyordum.kollarimda da yok denecek kadar az,yok yani.o midedekileri de yakacagim bende bir kilo verme diyeti uygulayacagim su yaz aylarinda.umuyorum yaz sonunda iyi bir giris yapabilirim.ilgilenen arkadaslarin hepsine teker teker tesekkur ediyorum.eklemek istediginiz bisiiler daha varsa memnuniyetle dinlerim.
    hoscakalin, saygilar...

3. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    ve ayrica su kardiolu dietli donemi nekadar uygulamaliyim,mesela kac ay ve ondan sonra nezman tekrar kutle artis programini uygulamaliyim.biraz daha ayrintili yazarsaniz sevnirim

4. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    biseyi daha paylasmak istiyorum sizinle.bugun keyfim hic yok sinavim vardi ve kaldim :( (tabii butunlemesinde alacagim)simdi gidip sinirimi ve uzuntumu agirliklardan alacagim.:)

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle sınavın geçmiş olsun. Ben de biraz evvel sınavdan çıktım. Bende gireceğim ağırlıklara.
    Ölçülerine bakınca şaşırdım, adeta kendimi gördüm, boyumuz ve kilomuz da hemen hemen aynı. Karasan ve Bomberman'in belirttikleri gibi, kesinlikle diyet ve kardio yapmanı öneririm. Bunun süresi ve miktarını sen belirleyeceksin. Ben diet ve cardio yapmaya 92 kilo, 80cm bel ve %12,5 yağ oranı ile başladım. İlerleme durumum zaten imzamda yazıyor. Hedefim de 85kg. 70-73cm. bel ve %9-10 yağ ile bu diyeti bitirmek. Karasan'ın anlattıkları, bu forumda gördüklerim ve yabancı sitelerde okuduklarım hep aynı kapıya çıkıyor, kas olarak kilo almak istiyorsan önce diyet yapıp define olmalı, vücudu kiloya acıktırmalısın. Hemen abartı bir diyete başlamana gerek yok, önümüzdeki 1-2 ayı kilo verme idmanı periyodu geçirecek, kaslarının şişmemesine, hatta biraz sönmesine aldırmayacaksın çünkü bu 1-2 ay sonunda kalan 10 ayda kaslarını eskisinden çok daha iyi şişirebileceksin ve antrenmanlarından daha fazla verim alacaksın. Ha bir de bonusu var bunun, şimdi diyete başlarsan temmuz ve ağustosta plajlarda daha şekil durursun :). Kolay gelsin.

6. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Arwenpower'ın dediklerine aynen katılıyorum.....
    örnek verim.Bir Brad Pitt gibi bir fizik varken neden daha fazlasını istiyorsun.İnan bana Venom_Lord pişman olursun.Senin ölçülerin bence çok iyi ama tabiki çalıştırman lazım.Bence Arwenpowerın da dediği gibi daha atletik,sert,definasyonlu vucut çok daha yakışır.hem istediğin herşeyide giyebilirsin(Ör:takım elbise)Çuval gibi durmaz :roll: Tabi yol senin yol istediğini yapmakda serbestsin ama gene diyorum 90 o boya göre yeter.şimdi diet + cardio ve mümkün mertebe ağır girki sırf kas inşa edebilesin.Ben öyle yapıyorum ve sonuç harikaki bu sporu bir nebze olsun kzılara hoş gözükebilmek için yapmadığımızıda inkar etmiyoruz sanırım.Kızlarda Kütük yada ayı erkeklere nazaran,atletik sportif ve kaslı biri bence daha sıcak yaklaşabilir.Onlar kendilerine bakıyorlar,sizlerde bunları yapın.Brad pitt'i örnek al......

Kolay gelsin

7. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    yedıklerın gayet guzel kilo alamaman enterasan. heralde ailenin yolladıgı parayı bu ıse yatırıyosun pıkolojın bozuluyo kilo alamıyosun :D tabi işin sakası bu

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bir "bodyci" brad pitti örnek (hedef) olarak almamalı..

9. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    arkadaslar su kardio olayini deniicem.hani vucudu sasirtma olayi felan niyetine.suplementleri kullanmayida kesecem.yaz boyunca kreatin glutamin,gece protein felan almiicam.sadece idman sonrasi whey proteini icecegim.su vucudu biraz yemeksiz brakayim.normal bi insan gibi besleneyim 2 yaz sonuna kadar.tabii gene de iyi beslenmeye calisacam protein acisindan,krabonhidrat lari ve sekeri kesecem.aslinda ufak ufak bugunden itibaren basladim zaaten.belki kilo kaybederim biraz ama yaz sonunda gene yemeye idmanlara abandim mi herhalde bu sinirin uzerine cikarim.bikac arkadasin onerilerini dinleyecegim.
    ayrica brat pitt ufak tefek bir adam,zayif biri.kaslari gozukuyor diye iri kasli bir adam maanasina gelmiyor.bence aerobikle bile o vucut yakalanabilir.belki abarttim ama demek istedigim bb ile hic alakasi yok.ama truvada galiba biraz kol yapmis :)
    hoscakalin...

10. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    hem byaa oldu ara vermedim ,hep agir giriyodum artik bi kac hafta oldu azalttim agirliklari tekrarlari arttirdim ve dinlenme surelerini azalttim 30sn .busefer idman sonrasi daha farkli bir hiss olustu kaslarimdaki agrilarda.daha farkli.galiba bu deisiklik iyi geldi biraz.hemde idman kisa surede bitiyor 40 dk altinda bitirmeye calisiyorum 45 set civari toplam idmanim yani 8 hareket 5 er setten tekrarlarda 12-15 arasi deisiyor.ama 10 un altina da inmemeye calisiyorum.dedigim gibi bu deisiklikler etki etmeye basladi gibi ama 10- 14 gunluk bir ara varmeyi dusunuyorum hic salonun onunden bile gecmeyecegim :) basladigim ilk idman gununde de kardioyle baslayip oyle devam edecegim,yaz sonun na kadar haftada en az , 30 ar dk haftada 3 gun calismayi dusunuyorum nedersiniz ?su sinavlarimi da bir alsam onlarda cok bozuyo kafami.

11. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    birde su biraz diet yapmaya,kilo vermeye niyetlendim ya ,simdi idman oncesi BCAA almakta gerekecek.onlarda pahali.gene ekonomi yapamayacaz galiba.daha once hic kullnamadim ,BCAA larin idman sirasindaki kas kaybini minimum a indirdigini biliyorum.sizde BCAA almalimiyim yoksa sadece l-karnitin le mi devam edeyim(idman dan 30 dk once 1000mg)

12. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    BCAA yı ayrı olarak alma derım.Ultimate Nutrition'nun Isoocol'u var elma ve vısne aromalı,bunlar 1 ölçeğinde 3-5 arası bcaaa içeriyorlar + olarak da yağ ve karbonhidrat = 0 saf protein.Ben şahsen bundan tüketiyorum hep ve Çok faydasını görüyorum.daha önce prostar kullandım ama ıssocol kadar etkı etmediler,vücudum buna iyi tepki verdi ve ben artık :lol: yim

Brad pitt örnek almak dan kastım onun gibi define ama az daha hacimlı.Şahsen benim idealim odur

13. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    ultumate nutresın bende desteklıyorum guzel bır urun

Sayfayı Paylaş