Ne yapmam gerekir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve daredeviltr tarafından 27 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. daredeviltr

daredeviltr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar;

Öncelikle şimdiden yardım edecek herkese teşekkür ederim. Boyum 1,87cm, Kilom 76,5kg, Yaşım 20. Sorunum leğen kemiğinin çevresi resimlerde de gördüğünüz gibi bu bölgede yağlanma var ve leğen kemiğim normale göre geniş. Amacım bana göre çirkin duran bu durumdan kurtulmak. Leğen kemiğinin olduğu bölgedeki yağlanmadan kurtulsam bile leğen kemiğim geniş olduğu için görüntüde fazla değişme olmayacak. Sizce ne yapmam gerekir?

http://srv13.fotocunuz.com/746165412fotocunuz13527Temmuz2011Carsamba18427072011006.jpg
    http://srv13.fotocunuz.com/419840954fotocunuz63227Temmuz2011Carsamba51827072011009.jpg

Not: Elimde 2 x 3kg dambıl, yay ve 2 x 2kg bacak ağırlıkları bulunmakta.

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    O elindekilerle leğen kemiğine bi şey yapamazsın:D Yapabileceğin bel bölgendeki yağlardan kurtulup vücudunun ince olan üst kısmını ve bacaklarını güçlendirip kaslandırmak. Böylece bu kusurun görünmez olucak ve orantılı bi vücuda sahip olacaksın. Ancak bunun için düzenli spor ve mümkünse bir salon aboneliği gerekiyor. 2 tane 3kg dumbell'la yayla evde leğen kemiğini şekillendirmeyi düşünmedin herhalde

3. SeeYouSs

SeeYouSs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Omuz ve kanat çalışarak genişlemelisin. Böylece aradaki fark tam tersi orantıya dönüşecek yani belin ince gözükecektir. Göğüs kaslarını da ihmal etme thums:

4. daredeviltr

daredeviltr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Tabi onlarla şekillenmeyi düşünmedim sadece not düşmek istedim bu sene sonu spor salonuna abone olmayı düşünüyorum ama şimdiden 3-5 omuz hareketleriyle başlarsam hem hamlık atmış olurum hemde hafiften bir vücutta toplanma olur.
    Bu arada yorumlarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş