Ne Yapmaliyim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Beach Body tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Oncelikle konuya vucut olculerimi vererek baslayayim:

Boy: 165
    Kilo: 56
    Yag orani: %13

Yaklasik 2 aydir vucut gelistirme yapiyorum, yani cok yeniyim. Sagliksiz beslenme ve alkolden dolayi bu spora -lerden basladim diyebilirim. Evet zayifim ama yag oranim cok dusuk degil. Bu spora 52 kiloda basladim ve 2 aylik surecte 4 kilo aldim. %12 civari olan yag oranim da bu kilo artisiyla birlikte artti. Kisaca kendimi ozetledikten sonra esas konuya gelelim.

Yukarida da dedigim gibi zayif gorunuyorum. Bu yuzden kilo almaya devam etmek istiyorum. Hocam da kilo almami soyluyor. Yag olarak almamam gerektigini biliyorum. Ancak dogal olarak az da olsa kilo alirken yag aliyorum ve yaglanmaktan korkuyorum. Nickimin de dedigimi gibi plaj vucuduna sahip olmak istiyorum ve bu vucudun olmazsa olmazlari olan six-packleri yaglanip kaybetmek istemiyorum.

Sizce ne yapmaliyim? Acaba Nisan'in 3. haftasina kadar kilo almaya devam edip ardindan definisyona mi girmeliyim? Yoksa bu sene six-packleri unutup hacim mi almaya bakmaliyim?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kilonuz bayağı az definasyon değil hacimlenmeniz lazım tabi hacimli bir vücud istiyorsanız.6 baklavanız çıkık mı? şuan bunu kilo alarak kaybetmemeyi sağlıyabilirsiniz.
    Antreman aksatmadan düzenli çalışma , iyi beslenme (kilo almaya yönelik,protein ağırlıklı) , dinlenme.

3. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kilomun az oldugunun farkindayim. Ancak spora baslamadan onceki sagliksiz beslenmemden dolayi alt karnimda simit bolgesi dedigimiz bolgede yaglanma var. Bu yuzden alt karnimdaki 2 tane pack gorunmuyor. Ancak ustteki 4 tane belirgin.

Yaza kadar simit bolgesindeki yaglari mi yakmaliyim? Yoksa hacimlenmeye devam mi etmeliyim?

4. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bir uplasam cevap gelir mi?

Sayfayı Paylaş