Ne yapmaliyim? (Yag yakma)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Onur111 tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Onur111

Onur111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar herkese merhabalar diyorum oncelikle .
    Boyum 1.93 kilom 89-91 civari .
    Yaklasik 15 aydir vucut gelistirme sporuyla ugrasiyorum 6-7 ay once bi 2 aylik ara vermistim sonra devam ettim . Basladigimda 75 kilo civarindaydim . Ozellikle son 6 aydir kilo almaya dayali protein agirlikli bir diet uyguluyorum(hedefim 8-10 kilo daha kilo almak(kas olarak)) ayni zamanda haftada 5 gun agirlik calisiyorum(bacak yapmaya son 6 aydir basladim) ve bir gunde cardio yapiyorum . Simdi basladigimdada vardi suanda var tam alt karin kisminda ve ayni hizada yanlarda yaglanma mevcut ozellikler yanlar kalca yapimdan dolayi baya yagli .Yani vucud yukardan genis geliyor bel bolyesinde inceliyor sonra tekrar kalinlasiuor boyle bir goruntu var . [​IMG]
    Bu yag seviyesi nerdeyse son 6 aydir ayni ne artiyor ne azaliyor .
    Son 2 haftadir haftada 2 gun yanlari ve 2 gun karin egzersizleri ekledim programima normal calismamdan sonra .
    Sizce ne yapmaliyim , yaptigim sey dogrumu veya yanlis yaptigim bir sey varmi,herhangi bir ozel supplement kullanmam gerekiyormu ayrica ? onerilerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler :)

Kullandigim supplementlar
    Muscler Pharm Combat Powder
    Usn Creatine
    Animal Pak

Sayfayı Paylaş