Ne yapmalıyım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lexxor tarafından 16 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lexxor

Lexxor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle benim adım kerem istanbulda oturuyorum yasım 19 boyum 1.67 kilom 60 . Yıllardır muzdarip olduğum bır konu hakkında yardımınıza çok ihtiyacım var. Konu bulundugum durumda en ıyı ve hızlı sekılde kas hacmımı ve seklımı iyileştirip arttırmak. Bulundugum durum ıse soyledır pazartesi, persembe cuma bır saat yuzuyorum ve carsambada 2 saat muay thai yapıyorum dıyet yapmak ıstesem pek yapamıyorum anca sabah yagda yumurta yapıp peynir yiyp sut ıcıyıroum bırde benexok aksamları evde ne varsa oglenlerıde okulda ne cıkarsa yıyorum spora gıttıgım bır spor salonu yok evde p90x ile çalışıyorum, hafta içi sabah 8.30 aksam 5 e kadar da okuldayımsımdı boyle bır durum ıcerısınde abılerım kendıme nasıl bir program yaratabilirim ne yapabılrıım hangı supplementları almam gerekir nasıl kullanmam gerekir kaç kilo agırlıkla calısmam gerekır bu p90xteki antremanları bır yardımcı olursanız nasıl makbule gecer anlatamam şimdiden teşekürler.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş