Ne yapmalıyım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve FasT tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu akşam arkadaşımla konuştum. Ailesiyle kavga ettiği için evden kaçmış. Lise 4e geçmişti. Bu seneyi okulda derece yaparak bitirdi. Ama ailesi yine de baskı uyguluyormuş( çalış falan ) Bana nerde kalacağını söyledi. İl dışı neredeyse. İzmire yada Antalyaya kaçmaktan bahsediyor, ne desem ikna edemiyorum. 28 Haziran öğlen 12:00da buluşcam onunla. Ne konuşmalıyım? Ailesine haber vermeli miyim kaldığı yeri? Evden kaçan insanların genelinin kötü yola düştüğünü biliyorum. Ben 17 yaşımdayım henüz. Ancak kendimi onun yerine koyabiliyorum. Aramızda büyük abilerim ablalarım var. Ne yapmalıyım yardım edin lütfen arkadaşımın hayatı söz konusu..

2. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Tam gençliğin deli dolu yaş zamanı. :) 1 veya 2 gün sağlıklı bir şekilde bir yerde konaklarsa, sonra aklı başına gelir, yani nasıl bir hata yaptığının farkına varır gibime geliyor. Sonra da sakin kafayla birdaha konuşursunuz.

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence sakın gıttıgı yerı ogrenmeden bırakma ve daha sonra ailesine bıldır..2-3 gun cocuk ortalarda olmayınca annesı babası hatalarını anlayacaklardır..Sonucta arkadasının 1 anne babası ve onlarında 1 cocukları (tek cocuk olma degıl yerını dolduramama anlamında) var...Umarım duzelır durumu..

Sayfayı Paylaş