Ne yapmalıyım sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 3xPower tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 3xPower

3xPower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Boy 1.84 kilo 63 derim biraz gerilince kemiklerimi rahatlıkla sayabilirsiniz :)
    19 Yasındayım bu zamana kadar zaman zaman nıyetlenıp 1 ay olmadan bıraktım 2 tane dambıl almıstım onlar duruyor
    Bana ya agır bı program olucak kısa zamanda degısıklıgı gormem lazım yada soyle bısey olabılır suan kı halımı pek begenmıyorum
    Tamam zayıfım ama kol, karın, göğüs, bacak biraz salmıs kendini sıkılastırmaya yonelık hafıf bı programda olabılır
    Beslenme programlarına pek uyamıyorum günde anca 2 öğün yemek yiyorum
    Salona yazılsam surda en fazla 2 ay gıdebılırım sonra gıdemıcem okul durumundan dolayı
    Kısın kat kat gıyındıgımız ıcın pek onemsenmıyo ama yazın malum cok gozume batıyo

Yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar bana bı onerı yapın bı fıkır verın

2. antinkuntin

antinkuntin Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ODTÜ
    Amacın gelişmekse kendini yavaş yavaş alıştır bi şekilde yediklerini arttırmaya çalış. Yemek yeme alışkanlığı edinmelisin.
    Salona gitmen şart değil evde çalışabilirsin hazır program isteme forumu biraz araştır oku yeni başlayanlar için evde iki dambılla yapılabilecek program var.
    Beslenme bu işin en önemli noktasıdır bunu unutma.

Sayfayı Paylaş