ne yapmalıyım? lütfen yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xshamur tarafından 30 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. xshamur

xshamur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    5 bucuk aydır bodybuldingle uğraşıyorum.yaş20 boyum185 başlamadan önce 108 kiloydum. diet yaptım. şuan 94 kiloyum. doğru düzgün bi programım yok. bulunduğum şehirdeki salonda başımızda hoca yok dolayısıyla antreman programını ondan bundan duyma yapıyorum. yani bu vücutla nası bi sistem uygulamalıyım. resimlerimi koydum bana allah rızası için bi program yapın hocalarım.

önceki programım şöyleydi
    pazartesi ve cuma (göğüs pazu-kanat)
    çarşamba ve cumartesi(omuz-arka kol)

[/img]

2. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    bak arkadasım flexor hoca yenı baslayanlar ıcın ıdman programı yazdı resımlı anlatımlı antreman bölumunde sabıt konu oldu gormemen ımkansız 2-3 kere sındıre sındıre oku super program ok? ;)

3. xshamur

xshamur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten o programı uyguluyordum. 2 gün gelinip 2. dinlenilen. ama bunun yanında neler yapmalıyım diete dewammı etmeliyim bilgim yok. resimlerimi koyup belki yardımcı olursunuz diye düşündüm.

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    antreman programını ondan bundan duyma yaptıgını yazmıssın sonrada flexor hocanın programını uyguladıgını soylemıssın?neyse sorun degıl
    genel olarak beslenme ıcın su tavsıyelerı verebılırım
    1)antremandan sonra fazla yaglı karbonhıdratlı yemek mumkunse aksamustunden sonra karbo yu azalt,alacaksın ıdmandan once alki enerjı olsun
    2)yatmadan once yagsız peynır yemeye calıs lor peynırı olabılır eger proteın tozu edınebılırsın cok guzel olur yatmadan once sutle ;)
    3)psıkolojı onemlıdır moral-motıvasyonunu zırvede tutmaya calıs yanı kafanda bu ıse ınan.
    gerısı gelır zaten
    baska hocalarda bıseyler ekleyeceklerdır muhakkak ;)

5. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    '''1)antremandan sonra fazla yaglı karbonhıdratlı yemek'''

demısım yanlıs anlasılmasın antremandan sonra fazla yaglı karbolu yeme dedım.

Sayfayı Paylaş