NE YAPICAĞIMA KARAR VEREMİYORUM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve christopher62 tarafından 18 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. christopher62

christopher62 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    6 aydır evde vücut geliştirmeyle uğraşıyordum başta amaç göbeği eritmekti beslenmeme dikkat ettim 96kgden 84kgye düştüm ama sonra bir baktım göbek duruyor [tabi küçüldü göbek ] ama çok küçülmüşüm ve spor salonuna yazıldım 2 hafta daha definasyona devam ettim ama artık ne yapıcağıma karar veremiyorum göbeği eritmek istiyorum ama çok küçüldüm dahada küçülmek istemiyorum , büyümek için ne önerirsiniz nasıl bir program kullanmalıyım yada definasyona devam mı etmeliyim 1 ayım heba oldu yardım istiyorum hocalarımdan teşekürler şimdiden

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    84 kilo olup "küçük" olmak ilginç olsa gerek. tabi boyun 2.10 falan değilse.
    6 aylık "ev sporcusunun" definasyon yada bulktan bahsetmesi kulağa biraz garip geliyor.
    amacın yağ yakmak ise göbeğin istediğin kuruluğa gelene kadar kalori açığı oluşturacaksın.
    buna yönelik sayısız beslenme programı bulabilirsin. makrolarını hesapla ve iyi antreman çıkar.
    senin reçeten bu. başarılar.

3. christopher62

christopher62 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    boyum 1.90 ,eski halime göre çok küçüldüm omuzlarım daha geniş duruyordu mesela şuan çelimsiz gibi hissediyorum , definasyondan kastım yağ yakmak definasyona yapabilecek bir kas kütlesine sahip olmadığımı biliyorum ondan spor salonuna yazılmışken büyümeye odaklanmak istiyorum bunu yaparken nasıl bir yol izlemeliyim nasıl bir program kullanmalıyım

4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş