ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum tecrübelilerden öneriler istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve forexman45 tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. forexman45

forexman45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım yaşım 23 boyum 175 cm kilom 57 yaklaşık 2 yıldır body ile uğraşıyorum fakat şu şekilde 6 ay gittim bıraktım sonra bi kaç ay sonra tekrar başladım tekrar bıraktım geçtiğimiz ay yine başladım benimle başlayanlara nazaran daha önceden çalıştığım için daha yüksek ağırlıklara girebiliyorum herneyse ben protein+karbonhidrat+bsn cell mass kullanıyorum ve yediklerime çok dikkat ediyorum fakat olmuyor 60 ı geçemedim normalde 70 kilo civarı olmam gerekirken hala 57 hormonlarıma baktırdım normal çıktı artık steroid kullanmayı düşünmeye başladım bana streoid dışında kesin kilo aldıracak daha az zararlı bir şey öneriniz varmı veya streoid alsam normal dozun çok altında kullansam yine de zararını görürmüyüm şimdi kimisi kilo için sağlıktan olunurmu vs gibi laflar kullanacak haklı olabilirler ama bi insan xs tişört bile tam oturmazmı üstüne artık kafayı iyice taktım kesin bi şekilde alacağım ben tecrübeli insanlardan yardım istiyorum 1 ay bugün doldu kelebek 40 kiloda göğüs pres 50 kiloda ön kol 20 kilo arka kol 20 kilo ön bacak 100 kilo arka bacak 40 kilo da çalışıyorum 1 aylık bi insana göre bu dediğim kilolar yüksek olabilir ama gücüm yerinde fakat kilo olmayınca kas yapılanması çok yavaş oluyor önerilerinizi bekliyorum selamlar

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz,
    Bekleme sürenizi ihlal edip başka bir bölüme konu açtığınız için başlığınız kilitlenmiştir.
    Lütfen bekleme sürenizin dolmasını bekleyiniz, bu süre içerisinde forumu araştırabilirsiniz.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş