Ne yapıyım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 216 tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 216

216 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a arkadaşlar foruma az önce kaydoldum ama bu sporda yeni değilim 6 aydır yapıyorum ve 56 kiloda 66 kiloya çıktım. yağ oranım %13. son 1 ayda gainer kullandım. asıl amacım karın kasları aslında ama göbeğim var 56 kilo ikende vardı hala var. şimdi cardio + diyet + ağırlık yapsam çok zayıflamazmıyım en başa dönerim sanki ? ama bi yandan da göbeğimde benimle birlikte büyüyor. ve amacımdan git gide uzaklaştığımı hissediyiroum. karın kaslarımı sıkınca üsteki yağları sağ veya sola çekince yada sertçe bastırınca altta şekilli duran six packlari hissedebiliyorum.. sizce nasıl bir yol izlemem lazım ? . diyet + cardio + ağırlık ile 60lara kadar inip sonra bulka mı girsem ? ama diyelim 60a indim six packlar çıktı bulka girince geri gider mi ? kafam çok karışık beni aydınlatırsanız çok sevinirim.. Şimdi iyice hacimlenip define ol diyenlerde olabilir ama şişip yarışmalara katılmak gibi bir hedefim yok.. six packler gözüksün kol göğüs zaten gayet iyi.. tek sorun six pack :( napıyım ? aydınlatın beni siz sonuçta bu işin kitabını yazmış insanlarsınız..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:37 ----------

Bu arada bunları unutmuşum forumda yeniyim tecrübesizliğime verin :)

Yaş 16, boy 174, kilo 66, biceps 31, göğüs 98, omuz 109, bel 65 cm.

2. kadirsine10

kadirsine10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Öncelikle hoşgeldin bende yeni kayıt oldum kilonuz boyunuza göre ideal ve yağ oranınızda fazla değil fakat vücut yapınızdanmı kaynaklanıyor bilemiyorum bu kilodayken ve yağ oranındayken görünmesi gerekir fakat bilemiyorum uzman abilerimiz gelir biraz sonra :)

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş