Ne yapıcağımı bilmiyorum??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Safa özkan tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Safa özkan

Safa özkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar herkese merhana yaş 19 boy 175 kilo 111 kilolarımdan kurtulmaya kesin karar verdim ve evime koşu bandı aldım birkaç tavsiye üzerine multipower 1500 mg l-carnitine aldım, evde arkadaşımın barı ve sehbasıda var.Ancak şu an nasıl bir beslenme yapıcam kaçta yatıp kalkıcam kaç saat yürüycem ağırlık kaldırmalı mıyım nasıl l-carnitine kullanıcam bilmiyorum.Lütfen yardımcı olun ban.Şimdiden teşekkürler.

2. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    arkadaşım senin yaptığın olayın aynısını 2 sene önce bende yaptım evime aldım vs derken 2 3 gün yapıyorsun yada 1 hafta sonrasında ev ortamı salıyorsun bir spor salonuna ardındanda güzel bir diyete başla l carnitin cla desteği ile daha güzel oluyor şuanda ben öyle yapıyorum faydasınıda görüyorum

3. Safa özkan

Safa özkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben spor salonunda yapamadigim icin bu yola basvurdum

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sana l-carnitene tavsiye eden insanlardan bundan sonra tavsiye almamak iyi bir başlangıç olacaktır. Sonra da forumdaki beslenme ve yağ yakımı başlıklarını okuyabilirsin. Gerekli bilgiler orada yazıyor.

parlaks ve Bekci bunu beğendi.
  5. Safa özkan

Safa özkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugun 21. gunum ve 10 kilo verdim l carnitine muthis bir enerji sagladi ve yaglarimi yakti spor yaparken nefesim acildi adeta.Ustelik bir tane bile ogunumu kacirmadim ac kalmadim tabi sporumuda l carnitine kullanmadan yorumlamayin bir daha.

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Tebrikler, l-carnitine sayesinde ortalama günde 2 kilo, harika sonuç. Bundan sonra da kilolarından kurtulana kadar l-carnitine kullanmaya bırakmazsın umarım.

7. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer dediğin doğruysa sarkmaların olacak. Acele etmeyip zamana yaymalısın sarkma istemyorsan

8. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kaslardan da kaybetmişsin geçmiş olsun bu kadar fazla kilo verirsen vücudun dengesi bozulacak ve yeni saglık problemleri yaşayacaksın, sana tavsiyem en az 2000 kcal lık protein olarak zengin bir diyet yapman.

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhaba , dostum kesinlikle ağırlık kaldırmalısın.Haftada 3 gün full body rutiniyle başlayıp , doğru disiplinli bir program ile devam etmelisin.Ağırlık antremanına ekstra olarak bir cardio programıda götürmelisin , nasıl olmalı bu iş , eğer ki vakit sıkıntın yoksa sabah 45 dakika yürüyüş/koşu , akşam ağırlık antremanı ve antreman sonu 30 dakika cardio.Böylece iyi bir yağ yakımı sağlamış olursun tabi bu rutin ağır bunu hergün değil haftada 5 gün cardio olarak yapmalısın full bodyide 3 gün yani şu tarz anlatmak istediğim
    Pazartesi Göğüs-Biceps-Omuz+Karın ekstra Cardio
    Salı - Cardio
    Çarşamba Sırt-Triceps-Önkol+Karın ekstra Cardio
    Perşembe - Cardio
    Cuma Omuz - Bacak -Calf+Karın Cardio
    Cumartesi Dinlenme
    Pazar Dinlenme

Sayfayı Paylaş