Ne Yapçam Bilmiyorum ! :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve hakansa tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakansa

hakansa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba Vücudumu Geliştirmek istiyorum temelim var ama nedense sabır eksikliğim var . omuzlarımda 0 yağ belcevremde var kalça çevremde var bacaklarım kollarım 0 şekilsiz nedense . tanıdığım ve çevremdeki kızlar şu yağlarını yaksan hafif kas yapsan o biçim manken olurmuşum öyle böyle değil diyolar bakmıcak kız tanımıyolarmış ama ahh şu yağlar yokmu bitiriyor benii okadar çok hevesim var ama zorlanınca hemen hevesim gidiyor nasıl bir çalışma yöntemi yapsam nasıl diyet falan filan derken zaman geçiyor ve yaza yaklaşıyoruz kısa ve sonuç istiyoruma ma önce beynimde yapmam lazım nasıl yapçam bilmiyorum kafanızı şişirdiysem af ola :( duh

2. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle zorlandım mı hevesim kaçıyor dersen olmaz.her güzel şeyin bir zorluğu var.ilk antremanlar zor geçer ama 1-2 hafta içinde bağımlılık yapar,gitmedin mi kötü hissedersin:)

yağ yakımı ve kas yapımı üstüne forumda pek çok bilgi var,yeni başlayanlar bölümüne bakabilirsin.biraz da araştırmak lazım:)

Sayfayı Paylaş