Ne Türlü Antremanlar ile Doğru yola ulaşmalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Akhlyss tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Akhlyss

Akhlyss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Bodyforumtr üyeleri Aranıza bu soruyu sormak için katıldım. Yaşım daha 15 Boyum 1.77 Kilom ise 92 Çok kiloluyum biliyorum fakat bunu eritmek için antremanlara başlıyacağım. Bundan 1 sene önce 3 senelik basketbol hayatımı sona erdirip.Yatışa geçtim ve çok kilo aldım. Özellikle Vücüdümda taktığım tek bir yer var o da Gögüslerim. Büyükler ama çokta değil.Sevgililerim oluyor v.s bunlara fazla takmazdım ama Yazın sıkıntı çıkarıyorlar benimde birçok insan gibi fit bir vücütla çıkma isteğim var fakat bunlardan kurtulmam lazım.Bu gogusleri nasıl küçültebilirim Acaba bana açıklayabilcek varsa Lütfen yazabilirmi tam 1 aya yakındır nereye sorabilirim diye bakıyorum. Rica ediyorum 1 seferde olsa okuyup Yardım edebilirmisiniz?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/saglik-ve-sakatlanma/jinekomasti-resimleri-968.html

Arama Kelimeleri : Jinekomasti

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş