Ne tür çalışma yapmam gerekiyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Davelombardo tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Davelombardo

Davelombardo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler ilk olarak bu siteyi hazırlayanlara,bilgi ve tecrübelerini diğerleriyle paylaşan üyelerine ve hocalarına teşekkür etmek istiyorum, çok faydalı olduğu kanısındayım.

Soruma gelince; ben yeni başladım daha önceden 6-7 ayı bulan bir vücut geliştirme maceram olmuştu. https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t8554.html <------- bu linkteki hareketleri yapmaya çalışıyorum gün aşırı olmak kaydıyla. aynı zamanda koşuda yapıyorum antremanla koşu aynı anda olurmu? yani ilk olarak yarım saat koşuyorum koşu bitince bu antremanı yapıyorum ne kadar sağlıklı sizce? bölgesel olarak yağ sorunum var özellikle göğüs ve karın bölgesinde. Babamdan kalma genetik =) bir türlü eritemedim, ayrıca bunun için özel bir program yapmam gerekir mi yada hangi çalışmalara ağırlık vermeliyim? program olarak yazabilirseniz ayrıca sevinirim. Teşekkür ederim.

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bu şekilde devam et aerobik çalışmalara önem ver .Bölgesel yağ yakımını düşünme genel olarak kilo vermeye çalış oralarda incelecektir.

Davelombardo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş