1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ne Sürede Toparlarım?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Ali Can01 tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ali Can01

Ali Can01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha önce bir süre spora gittim ve seksen altı kilodan yetmiş beş kiloya kadar düştüm. Ancak sonra bırakmak zorunda kaldım ve şimdi tekrar başladım. Vücudum bu halde. Yağ oranım ortalama kaçtır tahmini olarak ve sizce orta halli bir diyet ile ne sürede göbek bölgesi eriyip karın kasları belli olmaya başlar?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

• 1_1.jpg
      1_1.jpg
      Dosya Boyutu:
      67,2 KB
      Görüntüleme:
      297
    • 2_2_1.jpg
      2_2_1.jpg
      Dosya Boyutu:
      45,1 KB
      Görüntüleme:
      329
  2. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    15 16 civarı kardeş yağ oranın o civarda duruyor toplama kısmı ise tamamen senle alakali (beslenmen antrenman dinlenmrn genetigin)sen spora devam et üstüne düşeni yap duzelir

3. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Keşke spora devam etseydiniz ama olsun telafisi yine spor :D beslenme düzeni kurmaya başlayın egzersizlerinizi asla aksatmayın mutlaka kaslarınızı geliştirin bir 7,8 ay sonra fark açılmaya başlar 15 gibi bir yağ oranınız mevcut , egzersizlere başlamadan kısa bir süre önce kardiyo çalışmayı kaslarınızı ısıtmayı unutmayın başarılar ;)

Sayfayı Paylaş