Ne Kullanmalıyım?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve tequila tarafından 28 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tequila

tequila Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır body e gidiyorum muntazam diyet yapıyorum boyum 176 kilom şu anda 89 ilk iki hafta 7 kilo verdim göğüs ve belden 4 er cm inceldim fakat :cry: birbuçuk aydır kilo veremiyorum neredeyse hiçbirşey yemiyorum ve antremanlarımı pek aksatmıyorum sizce antremanımdamı bir hata var bir ilaç kullanmalıyım ve ne kullanmalıyım önerilerinizi bekliyorum (antremanım tamamen kalori yakmaya yönelik yarım saat bisiklet mekik kol bel hareketleri en son 15 dk daha bisiklet yapıyorum)

2. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence 2, ayında birşey kullanma. doğal yollarla devam et. olmadı diyetini tekrar gözden geçir. En son çare olarak yağ yakıcıları fln kullan.
    neden söylüyorum bunları??
    yani bende kullandım yağ yakıcılar, olmuyor diyet olmayınca sonuçta onlar mucize ürünü değil. parana yazık olur. Kullanacaksan da malın ucuzuna kaçma bence biraz fazla para ver + diyetini düzgün yap yararını görürsün.
    saygılar

3. tequila

tequila Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyetim hakkında yorum yaparmısınız

kahvaltı 1 dilim kepek ekmeği bir bardak yağsız süt az peynir
    öğlen okulda normal yemek çorba et yemeği makarna yada pilav (genelde bitirmiyorum)
    AKŞAM SEBZE YEMEĞİ BİR POSİYON VE 1 BARDAK YAĞSIZ SÜT KESİNLİKLE DIŞINA ÇIKMIYORUM

4. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ara öğünlerin eksik daha doğrusu hiç yok 1-2 tanede ara öğün ekle.
    ara öğünlerde 1 adet meyve ye veya çok hafif şeyler salata gibi...

Sayfayı Paylaş