Ne Kullanmalıyım Yardım Ederseniz Sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve captain33 tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. captain33

captain33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba yaklaşık haziran ayından beri body building yapıyorum 2 ay salona gidip sonra evde çalısmaya baslamıstım suan 2 hafta oldu tekrar salona başladım. Boyum 175 kilom 70 civarı fakat baya yağ var, göbekten göğüslerden belli oluyor :D bu süre zaten pek verimli geçmedi vicut hani 6-7 aydır aynı duruyor sanki. Ben yardımcı olarak protein, l carnitine falan ne kullanmalıyım sizce ?

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Protein tozunu geçtim belki düşük bir ihtimal ama cok düsük bir ihtimal yardımcı olabilir lakin L CARNİTİNE denen pazarlama ve kandırma harikasi ürünün sana hiçbir faydasi olmayacaktir bastan söyleyeyim paranı çöpe atma . Tek yapman gereken şey düzenli bir beslenme programi . Düzenli kelimesinden korkmaman lazim abarti bir şeyden bahsetmiyorum sadece günlük alacağin protein- karbo - kalori değerlerini oldukca basit bir şekilde hesaplayarak yemek düzenini buna göre oturtabilirsin Bu hesaplamardan birini ben sana söyleyeyim ; alman gereken protein vücut ağırlığının 2 , 2.5 katı falan değil 1,2 - 1,5 katı olmali . Kalori- karb hesaplarini da araştirarak bulabilirsin . Beslenme olmadan o tozlar vs vs seni kurtarmayacaktir

technical1967 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş