Ne kreatinle ne de kreatinsiz olmuyor?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sessizCiglik tarafından 22 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    gnc kullandım simdide mhp kullanıyorum 3 haftalık aradan sonra bugün basladım 2 side cok iyi cok kaliteli tavsiye ederim mhp cok etkli

2. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    peki idmandan 30dk once su ıle 1 çay kaşıgı ve idmandan hemen sonra proteınle beraber içersek nasıl bir yol olur

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    O zaman şöyle yapabilirisn...idmandan önce 2,5 grm..idmandan sonra 2.5 grm olacak şekilde laabilirisn... mantık olarak günde 5 grm ı geçmemek laızm diye biliyorum...

tugi190794 bunu beğendi.
  4. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    senın dedıgın şekilde alırım o zaman duruman göre oynama yaparım :)

demircan256 bunu beğendi.
  5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    demircan256 idmandan sonra da bi ara denemeni tavsiye ediyorum

hatta 1 g önce 4 g sonra gibi...

6. hadesmania

hadesmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    1 çay kaşığının 5 grama denk gelmediğini okudum birçok yerde. Hatta bir arkadaş evde hassas terazi ile tarttığını tatlı kaşığının 5 grama tekabül edeceğini yazmış. Bende dün gnc den %30 indirimle aldım. Protein in içine 1 tatlı kaşığı ekleyip tüketmeyi düşünüyorum.
    Birde devamlılık açısından hergün kullanmak gerekmiyormu bunu?

7. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    ben de dün aldım sabah kahvaltıdan sonra 1 çay kaşıgı ve ıdmandan 45dk once proteınle beraber kullanmaya basladım bakalım :) ben ıdman gunlerı 2 kere oflıne gunler 1 kere seklınde denıcem

8. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    dostum bence saf creatine oldugu sürece hepsi ayni hatta birsey dicem ben almanyadayim burda rossman diye bir market var. Türkiyede de acilmis duydugum kadariyla, hic alakasi olmadigi halde ordan aldim normalde bodyshop'lari var onlardan alirim. teredütteydim, bir gazla aldim diye ama acayip verim sagladim ben de sasirdim. kilo sorunu olanlar bence kesin kullansinlar hem kilo aldirir hem güc verir ama siniri bilin. fazlasi karacigeri yorar. bir de idrar olayi fena. uykusunu kaciriyor. yani gec saatte antreman yapanlarin isi zor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:59 ----------

benim bildigim bütün sporcular sadece vücucular degil. atletler filan bile hep idmandan önce aliyorlar. idmandan sonra almak nasil bir fayda getirir ? idmandan sonra potein tozu ve glutamine almak daha faydali degilmidir? bir de bence hergün almayin arkadaslar sadece idman günleri alin cünkü karacigere fazlasinin zararinin oldugunu duymustum. hatta birsey söylicem ben de asiri tükürme olayi baslamisti simdi birakali azaldi. creatine ile alakalimidir bilemiyorum. bir kere daha baska bir basliga bunu demistim de beni afaroz etmislerdi baska kullanicilar, siga ictigimi iddaa etmislerdi:) sigara icmiyorum hayatimda da agzima sürmedim :)

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Forumda kaşık hesabı var aratırsanız bulabilirsiniz..benimde orda kafam karışmadı değil ahani :)

Ancak mantığımla hareett ettim..avrupadaki çay kaşığı bizim burdaki tatlı kaşığı oluyor ise..bence normal ,ayrıca...tatlı kaşığı abartılır kanaatimce..ölürüm ben :)

çay kaşığı kafi ;)

Zaten tek kullandığım suplement kreatin...onuda bırakmak istemem..çay tatlı kaşı ile alırsam gözüme çok fazla şey kullanıyorum havası gelir ve onuda bırakırım Alah muhafaza :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:04 ----------

mesajımı alıntı yapmışsın ancak ilk yazdıkalrıma bakarsan burda neden bunu yazdığımı analrsın :) ben idman öncesi kullanılmasındna tarafım zaten..ayrıca ben off günlerde kullanmam,haftada 4 idmanım var ve idman günleri idmandan 30 dk veya 1 saat önce çay kaşığı ile alıyorum...

ayrıca 4 hafta kullan 1 hafta ara vererek kullanıyorum...

sessizCiglik bunu beğendi.
  10. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    nitrik oksit kreatinin yerini tutar mi? nitrik oksit kullaniminda kandaki oksijen artisi oldugu ve kas gelisimi ve agir antreman cikarma acisinda pozitif oldugu söyleniyor. kilo ve idrara da zarari yok. yan etkisi var mi bilmem?

Sayfayı Paylaş