Ne Kadar Uğraşşamda Erimiyor!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Düzenli Ve Sağlıklı Besleniyorum Örenciyim arkadaşlarım cips kola döner yiyor ben yumurta yogurt peynir onlar onları yiyip kilo yağ olmaması bana koyuyor size söyle diyim 1 bucuk aydır yaptıgım diyetler ve kardiyo +vücüt geliştirmeler sadece göbegimi 4 cm eritti gögüslerim sarkık ve büyük ve kilom inanılcak gibi deil 63 vücüt yap oranım 21 :S kafa_

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    1,5 ayda pek bişe değişmez zaten
    daha çok erken
    zamanla kendinde farkedeceksin
    aylarını bazılarının yıllarını alan bir yaşam tarzı gerektirir

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşlarınızın kilo alıp yağlanmamasının sebebi onların metabolizmalarıyla ilgili olabilir.Sizin metabolizmanız da onlar ile aynı olacak diye bir şey yok.Belki de siz daha hızlı kas kütlesi elde edebiliyorken onlar çok daha yavaş elde edebiliyorlardır.Bir buçuk ayda 4 cm incelme iyi bir gelişme.Ancak daha fazlasını istiyorsanız daha sert bir diyet uygulamalı ve daha ağır bacak antrenmanı yapmalısınız.Bilindiği gibi bacak çalışmak hem testosteron oranını artırdığı gibi yağ yakım hızını da artırır.Başarılar

Son düzenleme: 28 Nisan 2012
  4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bi ayda 4 cm gittiyse gayet tutarındadır.
    sen ne zannediyordun?bi ayda 10 kilo falan mı verecektin.sabırlı olacaksın.disiplinli olacaksın zaman içindeistediğin sonucu alırsın.

5. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Abim Şöyle Birşey Var Şimdi Bu Olaya Başlamadan önce 72 kiloydum belim 90 cm di aradan 4-5 hafta geçti şuanda 62-63 kilo 85-86 bel cevrem var
    anlamadığım su yağ cips kola bunları hayattımdan cıkardım haftada 2 defa dondurma yiyirum tek o var bide günde 4-5 dilim tam bugday ekmeği

nasıl bir beslenme şekli uygulayım? karatay uygulayım diyorum cok sert geliyor yaşıma göre

neden bacağa önem göstermeliyim ?

6. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    bacak çalışmak yağ yakımını hızlandırır.mesela 1 dk içindeki kalp atışını ölç 10 hızlı skuat yap (doğru yazdımmı bilmiyorum.) sonra 1 dk içindeki kalp atışını ölç aşırı bir çoğalma olacak.tahminimce vücudunun yükünü bacak çektiği için onu çalışmak yağ yakımını daha da hızlandıracak ama emin değilim

7. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Tamam Deniyeceğim

Sayfayı Paylaş