ne kadar spor yapmalıyım yardım eder misiniz lütfen

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve maatpi tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. maatpi

maatpi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, geçen hafta spora başladım. boyum 171 , kilom 64, yaşım 22

7 8 kilo vermek istiyorum. en çok kollarımı inceltmek istiyorum, üst kısmını.

spora haftada 3 günlüğüne yazıldım, yeterli mi? bir gün gidip bir gün boş bırakıyorum.
    yürüyüş yaptım bugün 45dk, 4 km yürümüşüm öyle yazıyor alette. kol ile ilgili aletler bir de bisiklet çevirdim falan. toplamda 1 saat duruyorum sporda, sizce çok az mı? arttırmam gerekir mi? bir yandan da diyetteyim tabi ama kaç kalori almam lazım bilemiyorum, az yiyorum sanırım zira kabız problemim var 3 gündür..

bir daha spora gitme imkanım olmayacak o yüzden boşa gitmek istemiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle hoşgeldiniz. bölgesel bir yağ yakma durumu söz konusu değil vücut nerenizden yağ yakacağını kendi belirliyor ama belli bölgelerinizin incelmesini istemiyorsanız sporla o bölgeleri sıkılaştırıp istediğiniz hatları elde edebilrsiniz. misal bayanların en çok istediği ve yaprığı şey glutes yani popo kısmının çıkık ve yuvarlak hatlı olması düz bir popoyu hiç bir bayan istemez sanırım bu yüzden o kısma ağırlık çalımasıyla hacim kazandırma yoluna giderler. sizde tedirgin olmayın sporunuzu yapın makul yağ seviyenize gelin gerekli görürsenizde size gerekli idman türleriylede devamını getirirsiniz.

maatpi, rockybalboa7 ve sthammer bunu beğendi.
  3. sthammer

sthammer Guest

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ekim 2012
    maatpi, rockybalboa7 ve letsev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş