Ne kadar sıklıkta yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bilge_ysr tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bilge_ysr

Bilge_ysr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben 1 gün antreman 1 gün dinlenme yapıyorum. Antremanda ilk olarak kas ardından cardio çalışıyorum. Öncelikle bunlar doğru mudur? Ve dinlenme günümde yine cardio yapsam ne olur ya da ne olmaz? Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

2. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;
    Öncelikle amacınız nedir ?

Eğer amacınız yağ yakmak ise ağırlık çalışmlarınızda dinlenme aralıklarını kısa tutmanız . Ayrıca ağırlık çalıştıktan sonra 20 dk 'yı geçmeyecek şekilde cardio yapılabilir. Özellikle High instense traninng . Dinlenme gününüzde çok uzun olmamak şartıyla cardio yapılabilir . Atletik performansınızda pozitif etkiye neden olacaktır. Fakat tabi ki bu hedefinizin ne olduğu sizin antreman programınızı düzenlemenizde asıl etmen olacaktır.

3. Bilge_ysr

Bilge_ysr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bayan olduğum için tabi ki erkekler kadar istemiyorum ama formda olmak amacım. Yani dinlenme günü cardio yapılabilir? Ele gelebilen yağım çok az ufacık o da bel ve göbek bölgesinde

4. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Genelde erkekler kas kaybı yaşar mıyım cardio yapsam şeklinde soru sorduklarından , o şekilde kanalize oldum kusura bakmayın :). Ağırlık çalıştıktan sonra ve dinlenme günlerinde cardio yapabilirsiniz. Bu cardio sizin direncinizi arttıracağı gibi , atletik performansınıza da pozitif yönde etki edecektir.

5. Bilge_ysr

Bilge_ysr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Çok teşekkür ederim çok sağolun. O zaman ben hemen salona :D

6. sinful

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları: