Ne kadar süre sonra istediğim vücut olur

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MertKorkmaz tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba beyler ben 16 yaşındayım 4 ay öncesinde fit bir vücudum vardı kasların üstünde yağ tabakası vardı. Şimdi body e başladım 4 aydır, 2 ay boyunca karbonhidrat tozu kullanarak 61.5 kilodan 67.5 a çıktım, şimdi 3. ayın ortalarında Protein tozu kullanmaya başladım( Weider Gold Whey Low Fat ) Karın ve Bel bölgemde hafif yağlanma var(Ayaktayken dümdüz oturunca hafiften göbek görüntüsü olur ya o misal) göğüslerim t-shirtten yuvarlak şekilde çıkmaya başladı kollarım omuzlarım kanatlarım falan gelişmeye başladı(4 aydır görüşmediğim arkadaşlarımla görüşünce oha sana n'olmuş ne sürede böyle oldun oha bende başlıcam gibi tepkilerle benim spor salonuna başladı çoğu)ama benim merak ettiğim husus ise; Protein Tozuna başlayalı 2 gün oluyo 1 kilogramlık, 1 ay içinde biter dedi spor hocam ve protein tozunun yardımıyla da ne kadar süre zarfında tam anlamıyla üçgen bi vücuda kavuşabilirim? Spor programım dumbell lerle yeterince ağır, Göğüs için piramit yapıyorum ayrıca spordayken kendimi yeterince yoruyorum spor bittikten sonra yüzmeye giriyorum 10-12 tur atıyorum vede haftanın 4 günü gidiyorum.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    24- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi?
    *Bu vücut için hangi supplementları kullanmalıyım? .... vb..

AngryHun ve Azi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş