Ne kadar protein tozu almalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sancar tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sancar

Sancar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ORDU
    Benim ilk ayım bitti ikinci aya girdim ikinci ayda almayacağım fakat 3.cü aydan sonra protein tozu kullanmak istiyorum ki öğrenciyim ben fiyati makul olmalı
    2273 gr (5 LBS) kaç ay yeter ve hergün içiyoz mu yoksa sadece spor günlerimi biri bana bu konuda yardımcı olabilir mi yaşım 17
    teşekkür ederim şimdiden

2. Sancar

Sancar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ORDU
    yardım edecek yok mu ://

3. deaths3xpulsion

deaths3xpulsion Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yeme alışkanlığına bağlı olarak ve kilona göre günlük protein ihtiyacın değişmekte mesela 60 kilosun diyelim 80-90 gram arasında protein ihtiyacın değişir günlük 1 ölcek alırsın geri kalanını besinlerden elde ederim dersen 1 ölcek yeterli olucaktır tekrar belirtmek gerekirse tamamen o senin yeme alışkanlığına beslenme düzenine göre değişkenlik göstermekte ilk önce düzene koyman gereken beslenme ve 2.3 kg protein tozları günde 1 ölcek alacak isen markadan markaya göre protein değerine göre ölcek miktari değişir mesela optimum 74 porsiyon gider onu ürün tanıtımlarında denk gelebilrsin kaç ölcek cıkacağıyla ilgili sağlıcakla kal

Sancar bunu beğendi.
  4. Sancar

Sancar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ORDU
    ilkten teşekkür ederim ama ben 64 kiloyum boyumda 1.72 felan şimdi ben günlük 60 gram protein ihtiyacımı karşılayaibliyorum üstüne ilave olarak kilox2 oldugu icin neredeyse %50sını karşılayamıyorum bunu karşılamak icn almak istiyorum ne kadar gider nerede reklamın bulurum bana yardım edermisiniz 1 ay sonra almak istiyorum bu konuda yardımlarınızı beklıyorum uygun fiyata güzel bir ürün tavsiyeniz varsa çok iyi olur.

5. deaths3xpulsion

deaths3xpulsion Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    genelde protein tozlarının ön yüzlerinde görebilirsin eğer ki istersen optimum gold whey düşünülebilir fiyatına göre içerik olarak gayet zengindir 74 porsiyon gidiyor.Fiyat olarak 140-170 arasıdır.Önemli olan fiyatı degil içeriği ve kalitesidir

6. Sancar

Sancar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ORDU
    haftada 3 gün spor yapıyorum sadece spor günleri alırsam ne kadar oluyor kaç ay yeter tahminen

Sayfayı Paylaş