Ne Kadar Kiskançsiniz?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve saydam tarafından 3 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet arkadaşlar nefret basligindan sonra bu basligi acmayi düsündüm.şimdi herkes ne kadar kiskanç oldugunu bu baslik altinda yazsin :)

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    saydam ben seni herkesden kıskanıyorum senin sadece bana olmanı istiyorum senin için romayıda yakarım, çorumuda beni anlamanı ümit etmekle geçti ömrüm ama nafile olmadı kafaya koydum seni kimse benden alamaz itiraf ediyorum saydam seni uçan kuştan dambellerden hatta barbellerden bench fly dan behind neck press ten bile kıskanıyorum :D

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Anlatamam.Kıskanırsam kendimden emin olamam.Sırf bu yüzden çok istediğim ve ruhsat almak kolay olduğu halde silah alamıyorum.Eşime güvenim tamda bakan olur laf atan olur durduk yerde it kopuk yüzünden katil olmayalım.

4. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Hsd Saydamın bir başka kişide gönlü var..zorla güzellik olmaz ha..uğraşma onunla...

bende evet kıskancım...insan dediğin kıskanır..

5. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:.süpersın hsd koptum inanki...
    ben cok fazla kıskanc degilim acıkcası,tabii her türk erkeği gibi bazı örf adetlere uyuldugu sürece ama bence kıskanclık insanın kendine güvensizliğnden kaynaklanır o yüzden hayatımda cok fazla kıskanc olmak istemiyorum bende tabii bazen insanın elınde olmuyor ama bence iyi bi şey değil yani.saygılar...bu arada ilişkilerde dikkatimi çeken bi şey kızlar genellıkle erkeklerin kendilerini kıskanmalarını istiyolar yada bana oyle geldi.saygılar...

6. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cango demişsin ki kıskançlık insanın kendine güvensizliğindenkaynaklanır bu cümleyi çok duyar oldum ne demek istiyorsun daha iyi açabilirmisin
    ayrıca eşime kendime güvendiğimden daha fazla güveniyorum zaten benden başka tek bir erkek arkadaşı bile olmaması benden başka hiçbir erkekle diyoloğu olmaması böyle bir durum yaratmıyor ama kıskançlık insanın doğasında var o hiç birşey yapmadığı halde gidipte ona laf atıyorlar bende kıskançlıktan yerimde duramıyorum şimdi bunun güvensizlikle ne alakası var

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    evlenene kadar kısçançlık nedir bilmezdim evlendiğimde bu huyda beraberinde geldi ama mutluyum fakat azda olsa kıskancım

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yahu kiskancsiniz anladik ama nelerden kiskanirsiniz yapmasini istemedeikleriniz nelerdir onlari soruyorum

9. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Aslında kıskançlık türklerin ana karakter özelliğidir bence.Oda bizim namus kavramımızın çok daha sıkı ve sert olmasından.Mesala ben yanımdaki kız arkadaşımın çaktırmadan bakışlarını hareketleri hep izlerim acabaaa diyee :? hani güvensizlikten değilde bu bir türk önlemii 8)

10. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi bu kıskançlık konusunda deli denecek kadar ileri seviyedeyim herhalde gerçi kız arkadaşım beni kıskandıracak hiçbirşey yapmaz ama ben inanılmaz kıskanç bir adam olduğumu düşünüyorum gerçi kız arkadaşımda beni aynı şekilde çok kıskanır ve bu benim çok hoşuma gidiyor ve düşünüyorum acaba yaşımın genç olmasıyla alakalımı yoksa birbirimize verdiğimiz değerlemi alakalı

11. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    kıskanclıgın fazlası iyi değil beraberinde baskıyı getirir... siz çok kıskanıyorum bunu göstererek verdiğim değeri gösteriyorum diye düşünebilirsiniz karşı tarafın da ilk başlarda hoşuna gidebilir belki ama elbet sorun çıkacaktır.

12. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Saydam zaten belli kıskanılan şeyler.Mini etek açık sayılabilecek kıyafet beni çileden çıkarır.Televizyonda dahi olsa bir erkeği övmesi beni çıldırtır.Bu tip şeyler.

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Cok güzel bir baslik saydam.

Bence Kiskancliga maruz kalanlari düsünmek gerekir. Ben sahsen az cekmedim kiskancliktan ( Naptin, nerdeydin , biliyorum fln fln) Insan sonunda bikar, dayanamaz.

Hic kiskanc degildim ama sanirim kiskanclik biraz bulasiyor. Kiskansamda hic belli etmem cünkü maruz kalani düsünürüm. Aslada kabul etmem biri kiskaniyorsun derse :) Cünkü hic sevmedigim bir laftir.

Bence kiskanclik gerekli mesela evliligin ilk bir kac ayinda, daha sonra iskenceye döner. Kiskanan kisi kiskanclik sevginin ispati dese bunun yaninda baska seylerde yatar. Insanin kendine olan Güvensizlik.

Su bir gercek, kiskancligin önüne gecilemez.

14. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Sınırı aşmadığı sürece kıskançlık gereklidir.Ama toplumumuzdaki kıskançlığın büyük bir kesimi bazı moloz erkeklerden kaynaklanıyor.Çünkü sen kız arkadaşının yanındayken bile kıza laf atmaya çekinmiyorlar işte bunlar öldüresi cinsten erkekler.Tabe bunları daha sora kız arkadaşım yanımda yokken hallediliyor orası ayrı mesele...Kızarkadaşınızı kötü duruma düşürmeyecek şekilde kıskançlık olmalı birazıcık...

15. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    bence senin odurumundakı olay kıskanclık olmuyor ki kısıyosun laf atana bence sonucta demişsinki eşime güvenım sonsuz bu cok onemlı bence,ama ne biliyim ben cok goruyorum cevremde millet kız arkadasının hiç erkek arkadası olmasın istiyolar sebepte ben kıskancım oluyor bu kadar bana cok sacma geliyor anlaşabilecegi konusabilecegi arkadasları mutlaka olmalıdır ben bu acıdan baktıgım için oyle bi yorum getirdim arkadasım ne biliyim boyle cok kavglar ettik biz kız arkaımla niye kızla konustun diye bu kadar sacma bi şey olmaz ki ben yanlış bi şey yapsamda kaybeden ben kazanan o olur ki hiç üzülmemesi gerekir...

16. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    kıskanmanında mekanları var aslında. mesela şehir merkezinde veya bi tatil beldesinde felan gezerken yanımdaki kız ne kadar açık giyinirse giyinsin(buna bikinide dahil) kıskanmam. Ama takozların bol olduğu yerlerde elimden gelse çarşaf bile giydiririm :roll:

17. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cango ben kız arkadşıma demedim ki ben kıskanıyorum sen hiç bir erkekle falan konuşma diye kızın kişiliğinde böyle birşey var açıkçası bende çok memnunum örneğin dikkat ediyorum herhangi bir yere gidiyoruz birşey alıyoruz falan kasada erkek bir kasiyer falan olunca yada bir erkekle konuşmak zorunda kalırsa yüzüne bile bakmıyor bence bu mükemmel birşey ve kadınlar gerçekten çok sadık oluyorlar erkeklere göre bende onun gibi davranmak isterdim ama benim bir sürü kızla muhabbetim var hemde her türlü bazen düşünüyorum şimdi sevgilim şu konuşmaları duysa kimbilir neler olur diye sonuçta arkadaşlar ama bazı kızlar var cinsellikten başka birşey düşünmüyorlar tıpkı erkek gibiler yavv

18. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    şimdi senın kız ardasının yaotıgı dogru zaten sinan bence en dogrusunu yapıyorkı bu kişilikle alakalı,zamane kızları cok değişti bunu herkes bilir,ama ben kendimi anlatamadım galiba mesela kız arkına ben kıskancım erkeklerin oldugu yerden uzak dur onu giyme oraya gitme dersen o kız senden uzaklasır ve ilişkide huzur kalmaz bu benim naşıma geldi işte.son olarak demişsinkı kızlar sadık demişsin bak arkım erkek aldatınca anlasılır ama kız aldatırsa ruhun bile duymaz bu bi gercek ve canlı ornekleri vardır cevrende mutlaka....

19. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    vardır elbette dostum ne insanlar vardır ama sana bu acıları yaşatmayacak insanı bulmalısın o zaten bulduğun zaman kolay kolay senden kopmaz senin onu sevdiğin için kıskandığı anlar ve mutlu olur bundan sıkılıp senden ayrılmaz bence o kız senin sevğine laik olamamış dostum boşver

20. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bazı kızlarda sevgilisini kıskandırıp deli etmekten hoşlanır. Erkeğin kıskanması onun hoşuna gider. Sırf o duyguyu yaşamak için bile yanında sevgilisi varken marketteki kasiyere veya retaurant taki garsona iş atan işve cilve yapan kızlarda var.

Sayfayı Paylaş