Ne kadar cardio yapmalıyım?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve trktry tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. trktry

trktry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben derslerime fazla zaman ayıran bir öğrenciyim. Sabah okul çıkışta akşama kadar yajlaşık akşam 8e kadar dersane sonra da ders çalışmaktayım. Tabi sürekli dışarda olduğumdan ve ekmek arası yiyecek tükettiğimden karnımda çok fazla yağlanma oldu. İradeli bir insanım ve 0 yağ tuz kullandığın yazın fit olduğum diyetler daha önce yaptım ama bu sefer biraz fazla yağım oldu. Merak ettiğim konu şu ne kadar cardio yapmalıyım? Yani okul bittikten sonra bu yağları 2-3 ayda sıfıra çekmeyi istiyorum ve sabah koşu akşamda fitness da cardio yapmayı planlıyordum ama bir arkadaşım 2günden fazla cardio yapılmaz dedi. Bilgilerinizi benimle paylaşabilirseniz sevinirim.

Haftanın her günü yoğun diyet ve cardio sıkıntı yapar mı? 2-3 ayda fit bir karın elde eder miyim?
    Not: Eskiden sporda kasda calismistim bünye alışık ama şuan karnım cidden oturunca katlanacak kadar yağ. Boy 1.78 kilo 71 Yaş 18

Sayfayı Paylaş