Ne Hocam var ne de programım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Fily tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Fily

Fily Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 1.80
    Kilo: 93
    Hedefim: 80 kilo ( Max 4 ayda 13 Kilo vermek )
    Öncelik vermek istediğim konu: Tshirt giydiğimde göğüsün o çirkin görüntüsüne engel olmak.

Yaklaşık 4 ay gibi bir sürem var yaz dönemine kadar. 93-95 kilo arasında geziyorum öğünüme göre. Kola ve ıvır zıvır tipi şeylere çok öncelik verdim ve son 2 ayda 10 kilo aldım tekrar geri dönmem bana yeterli gelecektir. Kaslı bir vücut görünümü arka planda benim için ilk olarak..

Spor salonuna 2008'de gitmiştim koşu kürek ve sıradan ağırlıkları amaçsızca çalışıp bırakmıştım. sonra şehir değiştirip bende bırakmak zorunda kalmıştım. Dün itibariyle tekrar başladım ama ne bir hoca ne de danışacak birisi var salonumda.. Şehrimdeki Diyetisyen'in yeni mezun ve çok düşük bilgili olduğunu herkes söylüyor ve malesef danışamıyorum.

Spor Salonunda ne yapmalıyım? Bu konuda hiç bir bilgim yok. Yine amaçsızca koşup kendimi kandırmak istemiyorum. Sizlerden bir yardım bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

2. afg01

afg01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Konuyu yanlis yere acmissiniz forum kurallarini okumanizi tavsiye ederim

3. Fily

Fily Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok afedersin. Başlık Antreman günlüğü olarak görünce en uygun yer burası olarak düşündüm. Hangi başlığa taşımam uygun görüşürse hemen değiştirebilirim.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni bölüme başlık açana kadar şunu da yapabilirsin, 2000 kalorilik 150 gr civarı protein içeren bir beslenmeye geç ve yeni başlayanlar bölümünde flexor'un yazdığı programı salonda haftada 3 gün kullan. Eğer kilo veremezsen veya verirsen de 1-2 ay sonra kilo kaybı durursa kalori miktarını 1800'e çek. Sorunun bütün cevabı bu aslında, geri kalan herşey ayrıntı.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.575
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.575
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş