Ne halde olduğum nickden belli LÜTFEN YARDIM EDİN ABİLER ABLALAR :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BahtsızBedevi tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BahtsızBedevi

BahtsızBedevi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum ama halim gerçekten içler acısı burdur bucakda üniversite öğrencisiyim ve burada bir tane spor salonu var oda ufacık tefecik içi dolu turşucuk,makinalar çok iyi değil ve çok kalabalık ve aylığı 70 tl ee bizde öğrenci adamız kuruş hesabı ile geçiniyorum yurtda kalıyorum ve yanımda atamdan yadigar 4 kiloluk 2 tane dumbıll,eldiven ve carbojet basic protein karbonhidrad var birde fitness pro,six pack uygulaması var.ama ne bir programım var nede bir yol gösterenim var.uygulamadaki hareketlerden imkanımca yapabildiğim hareketleri yapıyorum birde spordan önce 300ml'ye 1 ölçek spordan sonrada 300ml-1 ölçek o protein tozundan kullanıyorum.şimdi ise vicdanlara sesleniyorum eyy hat bana yardım edebilirmisiniz.öncelik karın ve can simidini sonralarda ise göğüs omuz kanat kol geliştirmek istiyorum LÜTFEN BANA YARDIM EDERMİSİNİZ ?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Sana acı ama gerçek 2 haberim var.
    1) Fitness biraz bütçeye bakar.
    2) Bölgesel yağ yakımı yoktur.

Yağ yakımı için beslenmeni düzenle ve dışarda koş,yürü. Aktif ol.

3. ugrkrms

ugrkrms Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Sitede araştırma yapmani oneririm , sorduğun sorularin bütün cevaplari bu işe gönül vermiş abilerimiz tarafindan konu olarak detayli bir şekilde anlatilmiş. :) Cevaplari bulamazsan gereken yardim zaten yapilir , bulucağından eminim. Hayirli günler :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. BahtsızBedevi

BahtsızBedevi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Adam akıllı bir salon olsa ve aylık 50 tl felan olsa giderimde o salon için 70 tl fazla o yüzden gitmiyorum,sürekli aktifim hareketliyim beslenme ise yurtda sabah 8-11 arası oluyor ondada 2 yumurta tereyağıbal yiyorum,akşam yemeği ise 16-18 arası oda ne çıkarsa onu yiyorum.can simidini ve bel karın bölgesini inceltebilirmiyim
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Nisan 2014 ---
    Sitede baktım valla süper yapmışlar ama şimdi ben programsız düzensiz yapabilirim onları çünkü herkes öneride bulunmuş :)

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş